×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Zbog loših vremenskih prilika odgođeno je kompletno 17. kolo A-1 lige koje se trebalo igrati ovoga vikenda

Repeša je izborničku funkciju već obnašao u razdoblju od 2005. do 2009. godine, u novome će mandatu paralelno biti trener Cibone i izabrane hrvatske vrste.

Utakmice 18. kola MAXtv Prve lige odgođene su zbog ekstremno niskih temperatura i snijega. Ukoliko vrijeme dopusti nastavak natjecanja očekuje se 24. veljače.

Na svom Olimpicu Lazio je u prvom dijelu gubio 0:2 protiv Cesene, u 33. minuti isključen je Konko. U samo deset minuta domaćin stigao do velike pobjede.

Četvrtak, 09. veljače 2012. 16:36
Tomislav Ćuto

Veliki Fabio - kukavica i(li) frajer

Odlazak Fabia Capella s mjesta izbornika Engleske je zapravo očekivan. Iako se odrekao šest milijuna funti, za njega je ovo idealan izbor. Na Otoku se ionako nikada nije do kraja pronašao...

Martin Caceres, povratnik u Juventus nakon epizode u Sevilli, postigao je dva pogotka u pobjedi 2:1 nad Milanom. Jedini strijelac za Milan El Shaarawy.

Capello je podnio ostavku  nakon sastanka s čelnicima FA. U svega nekoliko sati Redknapp je od državnog neprijatelja postao kandidat za jednu od najpoželjnijih državnih dužnosti

Vidovec Bios – Zamet 29:37. Obrana je u prvom poluvremenu savršeno funkcionirala i to je upravo ono što me najviše veseli uoči nastavka prvenstva, kaže trener Zameta

Primorje - Vougliameni 13:7. Sva neizvjesnost nestala je zapravo već nakon prve četvrtine. Nakon što je Samir Barać zabio pogodak za 5:2, Šetka je izborio peterac kojega je realizirao Denes Varga

Rijeka - Baki 0:3 (17:25, 21:25, 18:25). Najsvjetliji trenutak susreta bio je drugi set i vodstvo izabranica Igora Lovrinova 7:4 odnosno 18:17, no serija gošći 5:0 brzo je ugasila nadu da Riječanke mogu osvojiti barem jedan set

Svjestan sam što sam učinio, ali znate kako kažu: što se dogodilo na igralištu, ostaje na igralištu, rekao je Suarez o rasističkom vrijeđanju Patricka Evre zbog čega je drastično kažnjen

Posljednjih pet godina ovo je bila noćna mora za mene i moju obitelj. Ovaj slučaj nikada nije ni trebao završiti na sudu, rekao je Redknapp

Želimo pobijediti, no za mene je najvažnije da iskoristimo utakmicu kao probu za teške utakmice koje slijede protiv Poreča i Kaštela,  rekao je trener Zameta

Grci su neugodna momčad i neće nam biti lako. Dobro nam je upozorenje bila utakmica s  Olympiacosom, kaže Fran Paškvalin

Baki je kvalitetnija ekipa od Rijeke i nakon poraza Riječanki u prvom susretu teško je očekivati nešto više od dostojnog otpora na domaćem parketu

Nakon što su prespavali u Zadru, Riječani su, usprkos velikom nevremenu i zatvorenoj Jadranskoj magistrali ipak uspjeli stići na Kantridu.

Mladi Togoanac danas hoda uz pomoć štaka dok pokušava zbrinuti suprugu i dvoje djece

Disciplinska komisija Serie A kaznila je Ibrahimovića s tri utakmice suspenzije. Prvi strijelac Milana propustit će tako veliki derbi s Juventusom, koji se igra 25. veljače na San Siru.

Na klupi Tottenhama nije bilo menadžera Harryja Redknappa, koji zbog magle nije doletio iz Londona. S Kranjčarom i Modrićem Spursi su igrali  u zatvorenijoj varijanti

Contadoru se poništavaju svi rezultati ostvareni nakon 25. siječnja 2011. godine

Capello se suprotstavio odluci Davida Bernsteina, čelnika FA, koji je oduzeo kapetansku traku Johnu Terryju zbog toga što na sudu mora dokazati nije rasistički vrijeđao braniča QPR-a Antona Ferdinanda

Talijanski izvori tvrde kako Napoli idućeg ljeta želi dovesti Mladena Petrića, kojem istječe ugovor s Hamburgom.

Daniele De Rossi produžio je ugovor s Romom, nakon nekoliko tjedana špekulacija o njegovom odlasku. Ugovor je potpisan na pet godina, na iznos od 5,5 milijuna eura godišnje.

Ponedjeljak, 06. veljače 2012. 12:06
Ostalo

New York Giants četvrti put pobjednici Superbowla

New York Giants - New England Patriots 21:17. Sve je odlučeno u samoj završnici utakmice kada su Patriotsi vodili 17:15, no tada su Giantsi stigli do touchdowna bez dodatnog udarca, ali su se u posljednjih pedeset sekundi uspjeli obraniti

Svi vodeći klubovi Bundeslige, osim lidera Borussije Dortmund, u 20. kolu odigrali su neodlučeno

Kod rezultata 3:2 Torres je krenuo prema vrataru De Gei i onda nepotrebnim driblingom izgubio loptu. Nekoliko minuta kasnije Hernandez je iskoristio precizni Giggsov ubačaj i udarcem glavom zatresao mrežu za 3:3.

Nedjelja, 05. veljače 2012. 17:28
Serie A

Igor Budan zabio četvrti pogodak sezone

Igor Budan ponovo je bio strijelac za Palermo protiv Atalante.

Ivica Kostelić uspio je nadoknaditi dio zaostatka iz spusta (2,18 sekundi), ali nije uspio ostvariti podvig i stati na pobjedničko postolje. Ukupni poredak u Svjetskom kupu: 1. Ivica Kostelić (Hrv) 941 bod, 2. Marcel Hirscher (Aut) 825, 3. Beat Feuz (Švi) 793…

Kostrena – Grobničan 3:2 (22:25, 21:25, 30:28, 25:16, 15:13). Kostrenjake su bile uporne i krajem treće dionice uspjele su mirno odigrati. Jednom kada je susret otišao u četvrtu dionicu bilo je očito da su izabranice Alena Pavačića zaboravile sve loše iz prve dvije dionice

Brazilski Corinthians oživio je interes za Teveza, a budući da u Brazilu prijelazni rok još traje, igračevi predstavnici nadaju se da bi se brazilska ponuda mogla prestrukturirati