Liverpool - Tottenham 0:0, Kranjčar i Modrić na terenu, Redknapp u Londonu

Ponedjeljak, 06. veljače 2012. 23:09 Napisao/la  I. Vranić

Na klupi Tottenhama nije bilo menadžera Harryja Redknappa, koji zbog magle nije doletio iz Londona. S Kranjčarom i Modrićem Spursi su igrali  u zatvorenijoj varijanti

U posljednjoj utakmici 20. kola Liverpool i Tottenham odigrali su utakmicu bez pogodaka, što je za domaćine ravno porazu budući da su s tri boda mogli učvrstiti poziciju u borbi za 4. mjesto koje izravno vodi u Ligu prvaka.

Na klupi Tottenhama nije bilo menadžera Harryja Redknappa, koji zbog magle nije doletio iz Londona. S Kranjčarom i Modrićem zajedno u središnjici, Spursi su igrali  u zatvorenijoj varijanti. Liverpool je imao stalnu inicijativu, više (polu)prilika za pogodak, ali je meč-loptu propustio Bale u 85. minuti utakmice, kada je sam trčao prema vrataru Reini. Baleov providni pokušaj udarca Reina je bez poteškoća blokirao.

U 66. minuti u igri je umjesto Kuyta ušao Suarez, koji je zbog rasističkog vrijeđanja morao pauzirati  8 utakmica. Suarez je u 86. minuti imao veliku priliku kazniti Baleov promašaj, ali je udarcem glavom loptu poslao ravno u naručje vratara Friedela.

Rezultati 24. kola Premierlige: Liverpool – Tottenham 0:0, Chelsea – Man. Utd. 3:3 (Evans ag-36, Mata 46, David Luiz 50/Rooney 58-11m, 69-11m, Hernandez 84), Newcastle – Aston Villa 2:1 (Ba 30, Cisse 71/Keane 50), Man. City – Fulham 3:0 (Aguero 10-11m, Baird ag-30, Džeko), Arsenal – Blackburn 7:1 (van Persie 2, 38, 62, Chamberlain 40, 54, Arteta 51, Henry 90+3/Pedersen 31), Wigan – Everton (Neville ag-76/Anichebe 83), Stoke – Sundeland 0:1 (McClean 60), QPR – Wolvers 1:2 (Zamora 16/Jarvis 46, Doyle 71), Norwich – Bolton 2:0 (Surman 70, Pilkington 85), WBA – Swansea 1:2 (Fortune 54/Sigurdsson 55, Graham 59)

Poredak: Man. City 57, Man. United 55, Tottenham 50, Chelsea 43, Newcastle 42, Arsenal 40, Liverpool 39...