Zatražio je Brych intervenciju VAR-a, ali ne zbog duela Ivanušeca i Taisona nego da bi vidio kako je Theophile-Catherine udario laktom vratara Pjatova. Mario Pašalić donio Atalanti prvi bod
  Chelsea s dvojicom igrača više postigao dva pogotka i izjednačio, Slavia Prag  priredila iznenađenje, odigravši na Camp Nou utakmicu bez golova
Marcelo Brozović nezamjenjiv u momčadi Intera, Mateo Kovačić i Dejan Lovren u početnim postavama Chelseaja i Liverpoola, Ivan Rakitić igrao u zadnjim minutama
Mbappe  prošle sezone odigrao 29 utakmica u Ligue 1,  Messi odigrao 34 utakmice u LaLigi i osvojio Zlatnu loptu sa samo tri pogotka više
Nakon poraza na Etihadu, Atalanta praktično ispala iz utrke za drugo mjesto. Vedran Ćorluka živio u nadi do 77. minute utakmice u Torinu, Lokomotiv je vodio 1:0...
Veliku pozornost medija izazvao je Darijo Srna, pomoćnik trenera Šahtara najavio je veliki transfer o kojemu je obećao govoriti nakon utakmice Šahtara i Dinama