Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Hrvatski reprezentativac zabio je treći pogodak u 59. minuti i odigrao je cijeli susret za Rangerse koji su slavili 4:0

Manchester United je u 40. minuti imao vodstvo 3:0 i igrača više. City se vratio pogocima Kolarova (48') i Aguera (65'), ali više od toga nije mogao

Ovim rezultatom Kostelić je izbio na drugo mjesto u ukupnom poretku Svjetskog kupa iza neprikosnovenog Marcela Hirschera

Deset minuta prije kraja utakmice Kopljar je zabio za 25:19. Uzvratili su Šveđani serijom 4:0 stigavši na dva gola zaostatka (25:23), ali Lacković i Horvat spriječili su preokret

Scholes je fizički sjajno pripremljen i uvijek sam vjerovao da može još igrati na najvišoj razini - ustvrdio je Alex Ferguson

Hrvatska - Slovačka 32:23 (19:14). Utakmica protiv Slovačke pokazala se lagim zalogajem za "kauboje" koji su od prve minute poveli i u niti jednom trenutku nisu dopustili suparnicima da se vrate u igru

Rijeka - Linz 3:1 (25:14, 23:25, 26:24, 25:21). Na kraju priče Riječanke mogu biti sretne da u jednoj ovakvoj utakmici nisu nepotrebno ispustile bod(ove)

Kirurški zahvat je takve naravi da bi Bilić 29. veljače trebao voditi reprezentaciju u prijateljskoj utakmici protiv Švedske

Kazne očito ne pomažu, Ainfeld postaje zabranjena zona za tamnopute igrače!

Peyron je bio gotovo tri dana brži od sunarodnjaka Francka Cammasa, koji je rekord postavio u ožujku 2010. godine

Subota, 07. siječnja 2012. 18:10
Rijeka

Čulina i Kreilach su prioriteti!

Logičan zaključak nameće problem vraćanja dugova prema ostalim igračima, koji u ovom trenutku nisu prioritet. I ne trebaju biti, što god oni mislili o tome

- Naš je veliki problem što bi se dogodilo da se Mario Gomez ozljedi! – govori Hoennes.

Drugo mjesto pripalo je također Austrijancu Benjaminu Raichu, dok je treći bio Masimiliano Blardone

Subota, 07. siječnja 2012. 14:20
Igor Vranić

Neka odu dostojanstveno

Marković i Srebrić moraju otići zbog toga što personificiraju mračno razdoblje nogometa

Trebaju to učiniti zbog odgovornosti za otužno stanje hrvatske nogometne lige koja je potonula u močvari korupcije, tvrdi Jovanović

Eto'o je prvotno kažnjen jer je u studenom poveo štrajk igrača koji su nakon dvije prijateljske utakmice s Marokom otputovali putovati na susret u Alžir dok im se ne isplate obećane novčane nagrade

Sada nije dobar tajming za najavu odlaska, jer bi Marković i Srebrić time neizravno priznali odgovornost za korupciju u nogometu

Linz drži posljednje mjesto u Interligi s dvije pobjede iz deset utakmica i to je idealna prilika za izabranice Igora Lovrinova da upišu nova tri boda

Hrvatska - Iran 41:29 (20:7). Podatak od 13 pogodaka prednosti na poluvremenu odnosno 22 na kraju utakmice govori sve o odnosu snaga

Verona je svladala Modenu 2:1, a hrvatski napadač Saša Bjelanović u igru je ušao u 61. minuti zamijenivši Ferrarija

Križman je nakon četiri godine provedene u Rijeci odlučio otići u Pulu gdje ga čeka trener kojemu duguje afirmaciju

Iz Reala su odsustvo predstavnika opravdali činjenicom da ih u utorak očekuje uzvratni susret španjolskog Kupa protiv Malage

Petak, 06. siječnja 2012. 17:48
HNS

Čelnici HNS-a žele razgovor s Jovanovićem

Zorislav Srebrić, glavni tajnik HNS-a, najavio sastanak čelnika HNS-a  u Ministarstvu znanosti obrazovanja i sporta

Pep zaslužuje da bude izabran za trenera godine, prokomentirao je Mourinho anketu Instituta za nogometnu povijest i statistiku

Anketa je sprovedena  među stručnjacima iz 81 države, a mjesto u TOP-10 pronašao je i jedan Srbin, Ivan Jovanović trener APOEL-a

Prva utakmica Kupa prekinuta je zbog utrčavanja domaćeg navijača i sukoba s vratarom AZ-a Estebanom Alvaradom

Od kolovoza se  nismo čuli s Interom, sada pregovaramo s Milanom s čime je upoznat  Manchester City, kaže igračev menadžer Kia Joorabchian

Ganso? Nikada nisam čuo za njega, u kojem klubu igra? Na kojoj poziciji igra? - začuđeno je pitao trener Tottenhama na temu transfera Brazilca koji igra u Santosu