Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Nakon vodstva u 12. minuti od 2:0 činilo se da će Betis na Camp Nou doživjeti sudbinu većine protivnika koji već na početku utakmice izgube orijentaciju. Međutim, Betis se neočekivano vratio

Pogotkom Milita u 54. minuti nogometaši Intera pobijedili su Milan u utakmici tijekom koje su načinom igre podsjećali na momčad koja je pod Mourinhovim vodstvom osvojila Ligu prvaka

Slovenka odgovorila Švicarcima na žalbu zbog odjeće koju Maze nosi ispod kombinezona

Swansea je do pobjede došla u 70. minuti pogotkom Grahama, samo minutu ranije Walcott je poravnao rezultat

Maradona hospitaliziran je zbog bolova u abdomenu, a ubrzo je ustanovljeno da argentinski trener ima problema sa bubrežnim kamencem

Federer će karijeru završiti svjež kao tratinčica, jer je fizički privilegiran za razliku od većina nas ostalih, tvrdi Nadal

Udinese rijetko gubi, a još rijeđe prima pogotke. U Genovi je momčad Udinesea izgubila utakmicu, primivši čak tri pogotka u drugom poluvremenu

Cure su u dosadašnjem djelu prvenstva pružile i više od svog maksimuma. Za mene su to najbolje igračice, ali teška srca moram biti objektivan i reći da se radi o limitiranoj ekipi. Na upravi je sada da dovede dvije iskusne i kvalitetne igračice ako želimo izboriti ostanak u ligi, kaže Sanjin Lučičanin

Nedjelja, 15. siječnja 2012. 14:04
Zimski sportovi

Profesorska vožnja Ivice Kostelića

Nakon trećeg vremena u prvoj vožnji, hrvatski skijaš slavio  s čak 85 stotinki prednosti ispred drugoplasiranog  Šveđanina Andrea Myhrera. U ukupnom poretku Svjetskog kupa Kostelić smanjio zaostatak za vodećim Marcelom Hirscherom na samo 30 bodova

Nedjelja, 15. siječnja 2012. 12:07
Ostalo

Pep Guardiola želi Hulka u redovima Barcelone

Brazilski napadač u ugovoru s Portom, koji mu ističe 2016. godine, ima klauzulu prema kojoj može otići ako za njegove usluge netko plati sto milijuna eura

U zakazano vrijeme početka Skupštine pojavilo se 37 skupštinara, pa je početak odgođen  dok se odnekud nisu pojavila još trojica. Prema ljestvici ISAF-a objavljenoj tri dana prije održavanja Skupštine HJS-a, Hrvatska je treća jedriličarska nacija na svijetu! Ispred su samo Velika Britanija i Australija

Milan navodno nema ništa protiv prodaje tridesetpetogodišnjeg Nizozemca

Milan ipak ima psihološku prednost, rossoneri su pobijedili Inter u zadnja tri gradska derbija i trenutno su na vrhu Serie A. Pritom su najefikasnija ekipa lige sa 37 pogodaka i nisu poraženi u posljednjih 12 utakmica. Inter je pak u posljednjih osam utakmica ubilježio sedam pobjeda

Na tragu 2. etape i 3. etapa je podijeljena u dva dijela kako bi posade izbjegle opasno područje afričke obale

U trenutku prekida rezultat je bio nedlučen (1:1), pogotke su postignuli Legrottaglie (24) za domaće i De Rossi (28) za goste.

Kuglačice Mlake lako su slavile na gostovanju kod Graditelja upisavši osmu pobjedu u devetom nastupu, Rijeka izgubila od drugoplasiranog Zagreba

Rijeka - Zadar 2:6 (11:13, 3424:3595). Kuglači Rijeke doživjeli su osmi prvenstveni poraz

Mallorca se pokazala kao negostoljubivi domaćin, koji je neizvjesnost oko pobjednika produžio do 87. minute, kada je u kaznenom prostoru gostiju Ramosa iz blizine lopta pogodila u ruku. Sudac je ocijenio da Ramos nije  skrivio kazneni udarac

Subota, 14. siječnja 2012. 20:53
ŽRK Zamet

Zamećanke pomele Orijentašice

Zamet - Orijent Presofleks  31:21 (15:12). Po završetku utakmice započelo je gromoglasno slavlje Zamećanki koje su iz sveg glasa zapjevale: „Sretan ti rođendan“ svom treneru Dragi Žiljku, koji nije mogao poželjeti ljepši dar za svoj 52. rođendan

Rijeka - Centrometal 2:3 (25:18, 24:26, 17:25, 32:30, 17:19). Riječani su tako drugu godinu za redom izgubili na domaćem terenu od Centrometala

Subota, 14. siječnja 2012. 19:52
ATP

Davidu Ferreru treći naslov u Aucklandu

Ferrer - Rochus 6:3, 6:4. Španjolacu je trebalo 94 minute za obranu naslova na Heineken Openu

Subota, 14. siječnja 2012. 19:41
WTA

Mona Barthel senzacionalna pobjednica Hobarta

Barthel (Njemačka) - Wickayer (Belgija, 1) 6:1, 6:2. Njemica je tjedan svoga života započela u kvalifikacijama, a zaključila ga je devet dana kasnije kao apsolutna teniska vladarica Tasmanije

Hrvatski reprezentativac tri boda Rangersima osigurao je pogocima u 24. i 80. minuti

Ovo je bila pripremna utakmica, te ne bih htio nikoga posebno izdvajati. Ljudi su oko terena bili zaduženi za praćenje određenih igrača i segmenata igre, pa ćemo više znati kad to stavimo na papir, kaže Ištuk

Tottenham je remijem protiv Wolvesa zaostao za vodećim dvojcem iz Manchestera. Paul Scholes vratio se nogometu pogotkom za Manchester United  u pobjedi protiv Boltona

Budućnost Svjetskog kupa promišlja austrijski lobi i ne treba gajiti iluzije da će Kostelić uživati  prednosti svoje svestranosti

Subota, 14. siječnja 2012. 15:31
ATP

Đoković: Želim medalju na OI u Londonu

Sada sam apsolutno fokusiran na prvi sljedeći cilj - Australian Open, na kojem planiram napredovati polako i ciljano, kaže Đoković

Hrvatska će u Srbiji pokušati po prvi puta, nakon dva olimpijska i jednog svjetskog, doći do europskog zlata koje joj još nedostaje

Defoe ima ponudu nekoliko klubova. Siguran sam da je to istina, ali nama to ništa ne znači jer ga nećemo prodati, rekao je Harry Redknapp