JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Brazilski Corinthians oživio je interes za Teveza, a budući da u Brazilu prijelazni rok još traje, igračevi predstavnici nadaju se da bi se brazilska ponuda mogla prestrukturirati
Steven Pienaar ničim izazvan iznio je pred medije pregršt komplimenata na račun Luke Modrića. Tottenham će ga pokušati zadržati, ali je teško zadržati igrača koji želi napredovati u karijeri, kaže Pienaar
LaLiga

Navijači Barcelone spontano podržali Messija

Prvi put od kada nosi dres Barcelone, Messiju nisu skandirali zbog genijalnosti
Utakmica 22. kola Primere: Getafe - Real Madrid 0:1
Ivica Olić postigao pogodak za 1:1, ušavši u igru umjesto Krossa u 64. minuti. Borussia Dortmund jedina pobijedila od vodećih momčadi, u 20. kolu remizirali Bayern, Schalke i Borussia (M)
Nogometaši Manchester Cityja rutinski su odradili utakmicu 24. kola i bez poteškoća svladali (3:0) Fulham, momčad kojega nije bila dorastao protivnik
Nikica Jelavić ušao je u igru u 60. minuti zamijenivši Stracqualursija, Wigan i Everton odigrali utakmicu (1:1) bez pobjednika. Lopta odskočila ispred Howarda i završila u mreži