Ivica Olić postigao pogodak kojim je Bayern osvojio bod u Hamburgu

Subota, 04. veljače 2012. 21:04 Napisao/la  I. Vranić

Ivica Olić postigao pogodak za 1:1, ušavši u igru umjesto Krossa u 64. minuti. Borussia Dortmund jedina pobijedila od vodećih momčadi, u 20. kolu remizirali Bayern, Schalke i Borussia (M)

Ivica Olić ušao je u 64. minuti igre umjesto Krossa i postigao pogodak kojim je Bayern osvojio bod (1:1) protiv HSV-a za kojega je utakmicu počeo Mladen Petrić. U utakmici 20. kola HSV je uspio ostati neporažen protiv favoriziranog Bayerna za kojega su nakon dužeg razdoblja nastupile sve zvijezde predvođene Riberyjem i Robbenom. Nije pomoglo, Borussia iz Dortmunda bježi Bayernu dva boda nakon pobjede u Nurnbergu.

I Schalke je zaostao za Borussijom, neodlučeni rezultat (1:1) protiv Mainza nije ishod kojemu su se igrači Hubba Stevensa nadali prije utakmice. Preostali kandidat za titulu prvaka, Borussia (M), također nije pobijedila u 20. kolu odigravši bez pogodaka protiv Wolsburga.

Za Leverkusen je nastupio Vedran Ćorluka, kapetan Herthe Andre Mijatović i dalje pauzira.

Rezultati 20. kola Bundeslige: HSV – Bayern 1:1 (Sala 23/Olić 71), Nurnberg – Borussia (D) 0:2 (Kehl 43, Barrios 82), Hertha – Hannover 0:1 (Abdellaoue 68), Schalke – Mainz 1:1 (Obasi 59/Zidan 15), Leverkusen – Stuttgart 2:2 (Kiesling 11, Rolfes 47-11m/Schieber 24, Harnik 89), Hoffenheim – Augsburg 2:2 (Mlapa 38, Salihović 51-11m/Molders 31, Langkamp 72), Wolsburg – Borrusia (M) 0:0.

Poredak: Borussia (D) 43, Schalke i Bayern 41, Borussia (M) 40, Leverkusen i Werder 31....

Nedjelja: Freiburg - Werder, K'lautern - Koln