×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Juventus je u gostima svladao Atalantu 2:0, potvrdivši tako prvo mjesto u Serie A. Pogotke su postigli Lichtsteiner i Giaccherini.
Poraz Bayerna u petak navečer iskoristili su najbliži pratitelji Bavaraca, koji više nisu suvereni lideri.
Newcastl i Liverpool izgubili su utakmice 22. kola čime su za četvrtoplasiranim  Chelseaom zaostale još jedan bod
Goropadna "Vučica" zabila je tri pogotka u prvih devet minuta. Dva pogotka kapetana Francesca Tottija.
Norwich - Chelsea 0:0. Bosingwa je u 60. minuti ubacio zdesna, Torres primio loptu oko bijele točke i onda je vrhom kopačke poslao kraj lijeve vratnice. Bila je to najbolja prigoda za goste
Subota, 21. siječnja 2012. 12:38
Premierliga

Tevez odbio PSG, želi igrati za Milan

Tevez je odbio trogodišnji ugovor od 24 mil. eura, a Man. City izgubio 37 mil. eura odštete
U prvim susretima 19. kola Serie A, Roma na Olimpicu dočekuje Cesenu, Juventus odlazi na teško gostovanje kod Atalante.
Borussia Moenchengladbach je u prvom susretu nastavka Bundeslige svladala Bayern s 3:1.