Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Prije Kramarića kao igrači kluba s Kantride zabijali Mladen Mladenović, Siniša Linič i današnji kapetan Dario Knežević, sva trojica u pripremnim ogledima

Ne možemo odmah igrati nogomet kakvog želimo, moramo si dati malo vremena, uigrati se, nakon čega ćemo sigurno biti ovakvi kao danas u svih devedeset minuta, rekao je izbornik Kovač

Rezultati: Azerbajdžan - Bugarska 1:2,  Češka - Nizozemska 2:1, BiH - Cipar 1:2, Norveška - Italija 0:2

Kvalifikacije za EP: Hrvatska - Malta 2:0. Tek je pogodak Modrića na početku drugog poluvremena pokrenuo Hrvatsku, Kramarić deset minuta prije kraja potvrdio pobjedu na startu kvalifikacija

Prijateljska utakmica: Halubjan - Rijeka 0:3. Dobra vijest za trenera Matjaža Keka je da se Ivan Krstanović nakon ozljede vratio pogocima

Prijateljska utakmica: Kvarner 2010 - Novosibirsk 81:77 (16:18, 20:28, 16:12, 29:19)

Neka ova ploča ne bude samo podsjetnik već i poticaj mladima, kaže Naglić

Siniša Krainc je četvrtom pobjedom ove sezone  stekao osam bodova prednosti ispred drugoplasiranog, prošlogodišnjeg prvaka Europe Tomislava Muhvića

Teško je vjerovati da osvajanje US Opena može pokrenuti birokratski dio posla u HTS-u, neće Savez otvoriti svoja vrata novinarima ili svim zainteresiranima za stanje u hrvatskom tenisu

Odabrao sam Fastav zbog uvjeta i ambicija, žele se vratiti u prvu ligu. Imao sam ponude iz naše prve lige, ali sam inzistirao na odlasku u inozemstvo, kaže Živulić

S obzirom na minus tri boda, uoči utakmice protiv Pazinke već se stvara nekakav imperativ, kaže Mikac uoči utakmice protiv Pazinke u srijedu

Nakon dva domaća ogleda Primorje će već u trećem kolu put Beograda, na noge Partizanu. Radnički u Rijeku dolazi 8. studenog

Hrvatski olimpijski odbor središnju proslavu HOD-a povjerio  Gradu Rijeci i Primorsko-goranskoj županiji, u srijedu   od 10 do 12 sati na Korzu predstavljanje sportova

Igrao je kao da je nastupio u 20 Grand Slam finala, kaže Goran Ivanišević.  Raduje me pobjeda i zbog Ivaniševića, poručila je poznata NBA zvijezda   Dirk Nowitzki

Imamo cilj, a on je dugoročan - napad na ABA ligu, kaže Šamanić

Ana još uvijek igra nervozno. Primjećuje se da se još uvijek uigrava u postavi s ostalim igračicama na vanjskim pozicijama, riječi su njenog oca i trenera rukometašica Umaga, Dragana Rajića

Sudeći po prikazanoj igri u Flushing Meadowsu, ne treba sumnjati da će Čilić do konca sezone još napredovati

Finale US Opena: Marin Čilić (HRV/14) - Kei Nishikori (JPN/10) 6:3 6:3 6:3

Rezultati: Rusija - Lihtenštajn 4:0, Estonija - Slovenija 1:0,  Španjolska - Makedonija 5:1, Švicarska - Engleska 0:2

U utrci u   Podersdorfu   moralo se plivati 3.8 km, voziti bicikl 180 km i trčati 42 km, Barac ukupno zauzeo 16. mjesto u vremenu   9 sati 8 minuta i 10 sekundi

Finale: CO Zagreb  Senj 19:8. Utakmica za 3. mjesto: Zamet - Karlovac 14:9

Kramarić je u ovom trenutku najbolji izbor za mjesto povučene špice iza Marija Mandžukića.  Napadači tipa Karamarić posebno su važni za momčadi, koje moraju igrati na tzv. postavljene obrane

Eurobasket se trebao održati u Ukrajini

Ako bismo Malti dopustili igru, oni imaju dovoljno kvalitetne igrače da nas ugroze, kaže Kovač uoči utakmice protiv Malte u utorak

Bale nije kreativan kao Di Maria, a nije ni toliko snalažljiv na malom prostoru

U tom slučaju sudac i trener mogli bi na snimci vidjeti trebali li sudac promijeniti odluku, kaže Blatter

Od 23 sata na drugom programu moći ćete pratiti dvoboj Marina Čilića i Keia Nishikorija

Ovo je jako pozitivna priča koja je imala dobar odjek među djecom. Sve više dolaze na igralište i haklaju, ne moraju svi igrati neki sport, mogu se doći jednostavno družiti, kaže Igor Lončar, trener KK-a Kastav

I sam Ilija Lončarević priznao mi je nakon utakmice da su očekivali tvrđu utakmicu, mislili su da će igrati protiv čvršće momčadi. Na kraju smo sami sebe pobijedili, kaže Butorac

Nalazim se ponovno na početku, odakle sam i krenuo u košarkaški svijet. Mislim da je momčad sastavljena od perspektivnih igrača s kojima treba raditi., rekao je po povratku legendarni riječki bek