×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Derbi Triglav Jadranske lige: Primorje EB – Pro Recco 6:13. O igri Primorja sve govori podatak da su u zadnje dvije četvrtine dva gola postignuli iz kaznenih udaraca

"Stara dama" je na svom stadionu s 3:1 svladala Cataniu. Ovom pobjedom Juve je vratio prvu poziciju na ljestvici, ispred Milana koji igra u nedjelju.

Kozala – Matulji 2001. 32:25. Najveća prednost na utakmici iznosila je čak 15 pogodaka razlike (30:15) u 45. minuti utakmice

Pobjedom nad Racing Santanderom Real Madrid je povećao svoju prednost nad Barcelonom  na 13 bodova. Cristiano Ronaldo prestigao Juanita, zabivši 121 pogodak za Real.

Zamet - Koka 29:22. Zamećanke su se revanširale gošćama za teški poraz u prvom djelu u Varaždinu kada su Kokice slavile s čak 12 pogodaka razlike

U prvom susretu četvrtfinala Hrvatskog kupa Dinamo je kao domaćin u Puli odigrao s Istrom 1961 neriješeno, 1:1.

Mladen Petrić u pravilu uvijek postigne pogodak kada ga izbornik Slaven Bilić izostavi s popisa

Nogometaši Vinodola osvojili su prvi Županijski kup u povijesti kluba nakon što su u finalu nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca na Rujevici nadvisili momčad Orijenta 4:3

Pep Guardiola još uvijek nije produžio ugovor s Barcom. Pitanje je i hoće li. Špekulira se o njegovom odlasku u Inter.

Domaći rukometaši u nastavku su imali i četiri pogotka razlike, no taj kapital nisu znali sačuvati do kraja utakmice

Subota, 18. veljače 2012. 13:02
Hajduk

Maleš traži kupca za Ahmada Sharbinija

Predsjednik Maleš, koji se sprema na put u Ukrajinu, pokušat će pronaći klub gdje bi Ahmad nastavio karijeru

Vejić je član "kažnjeničke bojne", pri samom kraju zimskog prijelaznog roka Hajduk ga je poslao na posudbu u trećeligaša Primorca 1929 iz Stobreča

Čelnici njemačkog prvoligaša pronašli su novog trenera u Ottu Rehhagelu  (73), koji je  s grčkom reprezentacijom postao prvak Europe 2004. godine

Kantrida je preko noći od stratišta ambicija postala mjesto veličanstvenih mogućnosti. Euforija je preplavila nogometnu Rijeku, iako se još nije dogodilo ništa veliko.

Katastrofalna serija Intera nastavljena je domaćim porazom od Bologne, koja je na San Siru slavila s 3:0. Napoli je u gostima svladao Fiorentinu s 3:0.

Nekada respektabilna momčad Međimurja pala je na niske grane, uzmemo li u obzir da većinu momčad čine kadeti onda  ono što prikazuju na parketu nikog ne čudi

Poraz u Dalmaciji nije tragično shvaćen u redovima Uskoka, koji se nalaze u zlatnoj sredini prvoligaške ljestvice i čini se  da nemaju viših ambicija

Petak, 17. veljače 2012. 19:01
Rijeka

Gabriele Volpi potpisao ugovor s Rijekom

U trokutu Gabriele Volpi - HNK Rijeka - Grad Rijeka potpisan je ugovor o suradnji u trajanju od tri godine. Za to vrijeme Rijeka će proći proces preoblikovanja, a nakon toga bi Volpi trebao postati vlasnik 70% dionica kluba. Ostatak od 30% zadržat će Grad Rijeka.

Više neće biti nekontroliranih ulazaka i izlazaka sa stadiona, niti "šetnje" menadžera hodnicima kluba. U klub će se moći ući samo ako je prije dogovoren sastanak ili na poziv nekog od djelatnika Hajduka

Špekulira se da bi u ponedjeljak, 20. veljače, Balakov trebao biti  službeno predstavljen kao novi trener prvoligaša iz Berlina. Nastavlja se trakavica oko bugarskog trenera, a puno toga bit će jasnije u ponedjeljak.

- Očekujem veliku predstavu pred našom brojnom publikom. To će biti prava poslastica za ljubitelje vaterpola uz mnogo igrača iz samog svjetskog vrha, s obje strane, kaže Ivan Asić

Erceg bi mogao biti spreman za gradski derbi protiv Hajduka 10. ožujka na Poljudu

Košarkaši Cedevite osvojili su prvi trofej u klupskoj povijesti nakon što su u finalu Kupa Krešimira Ćosića u Trnskom svladali Zagreb 74:72

Svjetlost - Kvarner 2010 77:64. Svjetlosti je preskočila Kvarner na tablici  i došla na peto mjesto A-1 lige. Uz to, Svjetlost ima bolji međusobni omjer u krugu s Riječanima jer je u prvom dijelu prvenstva Kvarner 2010 na Kozali slavio sa samo dva razlike

Dalmatinka – Orijent Presoflex 22:16. Igračice trenera Ivana Jerkovića serijom 9:3 u 45. minuti utakmice stvorile su nedostižan kapital

Hajduk od Dnjipropetrovskog traži 4 mil. eura odštete

Četvrtak, 16. veljače 2012. 14:52
Prva NL

Pomorcu odšteta i postotak od transfera

Priča o mogućem odlasku Šabana u Rijeku ove zime bila je medijska duda-varalica

Po dva kvalitetna ljevaka na pozicijama desnog krila i desnog vanjskog u rukometu je doista teško pronaći, no čini se i lako  izgubiti

- Usprkos promašajima desetak minuta prije kraja bili smo u igri. Zatim smo ponovno upali u neku crnu rupu, a na kraju nas ni sreća nije pomazila, kaže trener Zameta