Orijentašice protiv Dalmatinke posustale u nastavku

Četvrtak, 16. veljače 2012. 20:35 Napisao  Milan Kosanović

Dalmatinka – Orijent Presoflex 22:16. Igračice trenera Ivana Jerkovića serijom 9:3 u 45. minuti utakmice stvorile su nedostižan kapital

Dalmatinka – Orijent Presoflex 22:16 (8:7)

DALMATINKA: Domić, Pavlović 1, Tolj, Družijanić 4, Blažević 2, Marinović 2, Kežić, Jurić 2, Barišic, Erceg, Prusina 6, Pijević (17), Klinac 5, Vuković, Batur, Sanader.

ORIJENT PRESOFLEX:  Spahić, Dramac 1, Juričić 2, Marjanović 1, Konta 3, Milosavljević 1, Salopek, Hodžić 4, Jerčinović, Zugan 1, Debelić, Schuster 3, Afrić (11).

Sedmerci: Dalmatinka 3 (3) , Orijent 3 (4) . Isključenja: Dalmatinka 10 , Orijent 10 minuta.

Rukometašice Orijent Presoflexa doživjele su poraz na gostovanju kod Dalmatinke koje su vrijedna dva boda zadržale u Pločama. Igračice trenera Sanjina Lučičanina dobro su otvorile utakmicu, imale su vodstvo 3:4, no do kraja prvog djela Dalmatinka uspijeva okrenuti vodu na svoj mlin te se na poluvrijeme odlazi s minimalnim vodstvom domaćih igračica (8:7).

Otvaranje drugog dijela bilo je ujedno i ključno za nastavak utakmice te rješavanje pitanja pobjednika. Igračice trenera Ivana Jerkovića serijom 9:3 u 45. minuti utakmice imale su veliki, a kasnije će se pokazati, i nedostižni kapital za gošće od sedam pogodaka razlike.