Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Hrvatska se pomaknula u odnosu na prošlu godinu za četiri mjesta, najviše su tome pridonijeli uspjesi juniora. U juniorskoj se kategoriji Hrvatska popela s 18. na 8. mjesto

Split - Kvarner 2010 87:82 (21:26, 18:14, 16:19, 16:12; 16:11). Riječani su imali posljednji napad, dva pokušaja da dođu do pobjedničkog koša, ali nisu uspjeli. Utakmica je otišla u produžetak u kojem se domaćin bolje snašao

Vujić spada u klasične vanjske šutere, a upravo je to ona karika koja je nedostajala Zamećanima  u prvom djelu sezone

- Istres je uvijek davao priliku mladim igračicama, pa ćemo tako napraviti i ovoga puta. Utakmica protiv Rijeke pokazat će da li se možemo uzdati u njih - istaknuo je Frederic Guerin

Istres je u posljednje četiri utakmice u francuskom prvenstvu upisao tri poraza i trenutno drži peto mjesto

Utorak, 10. siječnja 2012. 14:53
HNS

Ministar Jovanović optužio MOK za korupciju!

Na taj način Jovanović vrijeđa MOO koji ne ucjenjuje svoje članove, a ispada korumpirana gamad, kaže Vrdoljak za Index

Ljudi koji se jave i otkriju namještanje  imaju priliku ući u poseban program policijske zaštite

Marca navodi da je Dujmović s čelnicima kluba dogovorio sve uvjete, te nedostaje samo potpis na ugovor

Ponedjeljak, 09. siječnja 2012. 21:24
LaLiga

Messi dobio Zlatnu loptu treći put za redom

Sa samo 24 godine Leo Messi je postao jedini igrač uz  Michela Platinija  koji je Zlatnu loptu osvojio tri puta za redom

Ponedjeljak, 09. siječnja 2012. 20:00
HNS

Vrdoljak prodao Rijeku za mjesto u MOK-u!

Ja ću i dalje biti  glasan unatoč Vrdoljaku čije je strašenje suspenzijama pokušaj obrane HNS-a, kazao je Jovanović za tportal

- Nije zločin priznati to, radi se o činjenici.  Tako je to ponekad u nogometu. Morate podignuti ruku i reći: Oni su bolji od nas - rekao je trener Manchester Uniteda

Sud je pojasnio da nije bilo dovoljno dokaza da se navijača osudi za zločin iz mržnje

- Kome mislite da bi trebao predati nagradu? Xaviju, Messiju ili Cristianu Ronaldu? - napisao je Brazilac na Twitteru

Ponedjeljak, 09. siječnja 2012. 16:04
Kvarner

Pleter - Rockwool 95:68, peta pobjeda Riječanki

Riječanke su nakon tri četvrtine imale prednost od 27 poena

Josipa je u finalu izgubila od Marijane Liović 1,5-2,5 (581:603), dok je na putu do srebrnog odličja svladala Alenku Šimunović (Split) 3:1, Mirjanu Stipendić (Graditelj) 3:1, Helenu Korbar (Đakovo) 3:1 i Tihanu Čavlović (ENDI Tekstilac) 4:0

Boris Nemec potvrdio da je operacija Bilićeva kuka uspješno obavljena, izbornik bi trebao biti spreman do prijateljske utakmice protiv Švedske 29. veljače

Trend vrijeđanja tamnoputih igrača širi se poput mode. Detalji oko boje kože nisu važni, važno je da se osvješteni navijači ponašaju u skladu s trendovima

Zanimljivo prva nositeljica kod tenisačica Caroline Wozniacki dolazi u Melbourne u potrazi za svojim prvim Grand Slamom

Ponedjeljak, 09. siječnja 2012. 11:41
ATP

Dodiga u 1. kolu Sydneyja zaustavio Poljak Kubot

Dodig - Kubot 6:7 (4), 5:7. U drugom setu Dodig je ispustio samo osam poena na svoj servis, ali ti poeni bili su unutar dva servis gema koje je izgubio

Ovi suparnici susreli su se i u prvom kolu kada je Split u Rijeci slavio 103:82. Susret započinje u 19 sati

Uspješna je bila i Minnesota koja je nanijela Washingtonu osmi poraz u isto toliko utakmica ove sezone. Ricky Rubio postigao je 13 poena uz 14 asistencija

Barcelona na travnjaku nije izgledala najbolje, najviše zbog slabijeg izdanja Lea Messija, koji radno proslavlja blagdane

- Prekršaj nije bio za crveni karton. Rooney je rekao sucu što da napravi i tako utjecao na odluku - ustvrdio je Mancini

Vjerujem da imam budućnost u Tottenhamu. Želim ostati ovdje i izboriti mjesto u hrvatskoj reprezentaciji, rekao je Kranjčar

Svi žalimo zbog toga što se dogodilo i naglašavamo da je to bio čin pojedinca - stoji u priopćenju Liverpoola. Downing priveden zbog napada na djevojku u noćnom klubu

U momčadi Palerma od prve minute zaigrao je riječki internacionalac Igor Budan, prvi put ove sezone

Jedan, ali vrijedan, bio je pogodak Matrija u 27. minuti kojim je Juventus na gostovanju kod Leccea uzeo tri boda. Milan svladao Atalantu, a Udinese Ceseu

Hrvatski reprezentativac zabio je treći pogodak u 59. minuti i odigrao je cijeli susret za Rangerse koji su slavili 4:0

Manchester United je u 40. minuti imao vodstvo 3:0 i igrača više. City se vratio pogocima Kolarova (48') i Aguera (65'), ali više od toga nije mogao

Ovim rezultatom Kostelić je izbio na drugo mjesto u ukupnom poretku Svjetskog kupa iza neprikosnovenog Marcela Hirschera