Vjerujem da će nas gledatelji i dalje na ovakav način podržavati i da ćemo ući u Premijer ligu, kaže trener košarkaša Kvarnera 2010
U devetoj minuti utakmice domaća momčad vodila je 30:9, Osječani na kraju mogu biti nezadovoljni što nisu ostvarili  uvjerljiviju pobjedu
Zadnji put ovakva je atmosfera vladala kada je Kvarner 2010 igrao premijerligaške utakmice na Kozali
Teško je očekivati da će Paolo Marinelli zaigrati, ozljedu vuče i Đugum, Čakarun je bio bolestan, ali  imamo neke druge kvalitete i vjerujem da će to doći do izražaja, kaže trener Kvarnera 2010
Jedini poraz momčad trenera Branimira Pavića doživjela  u desetom kolu upravo na gostovanju u Osijeku
Pet minuta prije kraja domaća momčad došla je na pet poena zaostatka, ali onda su Riječani ubacili u višu brzinu
Moje iskustvo kaže da u sportu prolazi samo onaj tko nastoji držati visoku razinu čak i kada mu nije dan, kaže Štemberger