×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Disciplinska komisija Talijanskog nogometnog saveza potvrdila je švedskom napadaču tri utakmice suspenzije. Milan će tako u subotu na San Siru dočekati Juventus bez svog prvog strijelca

Riječanke su u ovom susretu mogle odigrati opušteno, bez ikakvog imperativa jer pobjeda je bila nešto što bi bilo ravno senzaciji

Načelno je postignut dogovor da nogometna reprezentacija Hrvatske, kada joj to bude najzgodnije, gostuje u Parku mladeži i odigra prijateljski susret sa RNK Splitom

Nakon ogleda s Estonijom, kockasti će 2. lipnja gostovati kod Norveške, a utakmica će se igrati u Oslu

Vujčić je u povratničkoj utakmici za Split, koji je svladao Alkar 83:65, upisao 14 poena i 11 skokova

Najvažnija točka dnevnog reda trebala bi biti rasprava o izvješću revizorske kuće koja je obavila dubinsko snimanje financijskog stanja kluba. Prema neslužbenim informacijama koje su procurile u javnost splitski klub nalazi se u izuzetno teškoj financijskoj situaciji

Testiranje je proveo Hrvatski zavod za toksikologiju i antidoping (HZTA), a analizu uzorka licenciran WADA-in laboratorij iz austrijskog Seibersdorfa koja je pokazala prisutnost zabranjene tvari 4-metil-2-hexanamin

Četvrtak, 23. veljače 2012. 11:05
Košarka

Paolo Marinelli debitirao na Gripama

Talentirani riječki branič, koji je ovoga ljeta napustio Jadran, s 16 je godina upisao prve seniorske minute na Gripama u ligaškom ogledu s Alkarom

Nama je Liga prvaka, ajmo reći, neki bonus cijele sezone. Nikako imperativ. Mislim da je nama sasvim objektivan cilj Liga za ostanak o kojoj smo razmišljali i na početku sezone, objašnjava uoči dolaska Alkara trener Kvarnera 2010

Da su na gostovanju u Mađarskoj osvojile tri boda, Riječanke bi u subotu na gostovanju protiv Vukovara eventualnom pobjedom skočile na četvrto mjesto i osigurale Final Four

Zamet – Sesvete Agroproteinka 33:35. Uzroke poraza Zamećanke mogu tražiti u nešto slabijoj igri u fazi obrane, ali i u dvojbenim odlukama sudaca koji nažalost nisu bili regulatori igre već rezultata

Basel - Bayern 1:0. Bayern nema momčad koja ima snage igrati napadački nogomet, Baselova pobjeda sigurno će izazvati potres u trusnom bavarskom području

Olympique Marseille je u prvom susretu osmine finala Lige prvaka svladao Inter s 1:0. Iznimno lošu utakmicu odlučio je pogodak Andrea Ayewa u posljednjem napadu. Kriza Intera je ovim porazom dodatno produbljena.

Srijeda, 22. veljače 2012. 20:33
Liga prvaka

LIVE: Olympique - Inter 1:0

Vrlo lošu partiju ponudili su Olympique Marseille i Inter. Ipak, domaćini su doslovce u posljednjem napadu uspjeli zabiti za 1:0 i osigurati si prednost uoči uzvrata u Milanu.

Odlična reakcija Denija Rupčića na prvoj stativi (70') donijela je pobjedu Kostrenjanima. Domaći trećeligaš je imao dvije dobre prilike, ali je Hajdini oba puta bio neprecizan

Srijeda, 22. veljače 2012. 15:24
Liga prvaka

LIVE: Basel - Bayern 1:0

Pogotkom Stockera u 85. minuti Basel je pobijedio Bayern. Poraz će sigurno izazvati nogometne potrese u uvijek trusnom bavarskom području

Policijsku zaštitu Maleš uživa kao USKOK-ov pouzdanik nakon što je Željku Širiću i Stjepanu Djedoviću ponudio novac za pošteno suđenje

Bilić je u Split stigao u pratnji u pratnji glasnogovornika Hrvatskog nogometnog saveza Davora Gavrana

Do Aucklanda treba jedriti još cca. 4700 Nm, pa trenutačni poredak ne nagoviještava ništa bitno osim da će 4. etapa možda biti zanimljivija od prethodnih

U Manchesteru će Tevez čekati idući prijelazni rok, a pri tome povremeno mora odjenuti dres "voljenog" kluba da bi zadržao visoku cijenu

Srijeda, 22. veljače 2012. 11:49
Vaterpolo

Primorjaši zlatni u Šibeniku!

Riječani su nakon 14 godina osvojili naslov najboljih nakon što su na završnici u Šibeniku u finalu pobijedili Medveščak 13:2, dok su u polufinalu bili uspješniji od Mornar Brodosplita 6:5. Marko Blažić najbolji strijelac završnice

Prema navodima Gazzette dello Sport napadač Milana Zlatan Ibrahimović je klupskim automobilom "zakačio" ruku novinarke. Spominje se mogućnost privatne tužbe.

Srijeda, 22. veljače 2012. 07:42
Tomislav Ćuto

Engleski pacijenti na euro marginama

Ukoliko se ne dogodi čudo, engleski nogomet će biti bez predstavnika u četvrtfinalu Lige prvaka. A s Otoka su i dalje uvjereni da se tamo igra najbolji nogomet na svijetu.

Napoli je u prvom susretu osmine finala Lige prvaka na svom San Paolu svladao Chelsea s 3:1. Iako su gosti poveli preko Mate, Lavezzi i Cavani režirali su potpuni preokret. Trener Chelsea Andre Villas - Boas na izlaznim vratima.

U prvom susretu osmine finala Lige prvaka CSKA i Real Madrid odigrali su 1:1. "Kraljevi" su poveli preko Cristiana Ronalda u 28. minuti, izjednačio je Wernbloom u posljednjoj minuti susreta. Uoči uzvrata Real ostaje favorit, iako je CSKA odigrao solidnu utakmicu.

Šuter NBA momčadi New Jersey Netsa, Anthony Morrow, na All Stars vikendu u Orlandu nosit će dres pokojnog Dražena Petrovića

Stvari su po Senjanke krenule nizbrdo od prve minute, a već nakon desetak minuta igre domaće igračice imale su visokih 6:1. Ogulinke su pak tijekom cijele utakmice lovile korak za domaćim igračicama

Nismo zaprimili nikakav dopis od strane HUNS-a i poprilično je nekorektno prema članovima Sindikata i široj javnosti da se ovako teške optužbe direktno plasiraju u medije bez prethodnog kontakta i provjere s klubom, stoji u priopćenju

U najzanimljivijem ogledu 18. kola mladi hrvatski reprezentativac Dino Šamanić tri sekunde prije kraja ogleda sa Stojom realizirao dva bacanja i mladoj ekipi Jadrana donio veliko slavlje. Sigurne pobjede Crikvenice, Škrljeva i Kraljevice

Ponedjeljak, 20. veljače 2012. 17:11