Barcelona oštećena u remiju protiv Espanyola, Real povećao prednost

Nedjelja, 08. siječnja 2012. 23:49 Napisao/la  I. V.

Barcelona na travnjaku nije izgledala najbolje, najviše zbog slabijeg izdanja Lea Messija, koji radno proslavlja blagdane

Nogometaši Barcelone nisu uspjeli slaviti u gradskom derbiju, Espanyol je osvojio bod (1:1) pogotkom Alvara Vasqueza  u 86. minuti. Barcelona je od 15. minute održavala minimalno vodstvo nakon pogotka glavom Cesca Fabregasa.

U sudačkoj nadoknadi Barcelona je oštećena za nedosuđeni kazneni udarac, nakon udarca Pedra iz blizine loptu je rukom skrenuo Rodriguez. Sudac Alvarez nije se oglasio čime je Real Madrid na ljestvici povećao prednost na 5 bodova!

Barcelona  na terenu nije izgledala najbolje, najviše zbog slabijeg izdanja Lea Messija, koji radno proslavlja blagdane. Espanyol je stvorio više prigoda za pogodak nego nekoliko zadnjih Barceloninih protivnika zajedno. Iako su stoperi Piquet i Puyol dobro igrali, u potpunosti je zakazao defenzivni blok.

Rezultati večerašnjih utakmica 18. kola Premiere: Espanyol – Barcelona 1:1 (Alvaro 86/Cesc 15), Villareal – Valencia 2:2 (Ruben 14, Gonzalo 18/Feghouli 41, Aduriz 87), Betis – Sporting 2:0 (Santa Cruz 23, Molina 92)

Poredak: Real Madrid 43, Barcelona 38, Valencia 34, Levante 30, Osasuna 26……..