Utakmice 18. kola: Hull City - Manchester United 2:3, West Ham - Arsenal 1:3, Chelsea - Swansea 1:0. Theo Walcott postigao dva pogotka u tri minute i osigurao Arsenalu pobjedu
Glasao bih za Xavija i Iniestu, ali njih nije bilo na listi, kaže del Bosque
Posljednja utakmica 17. kola: Arsenal - Chelsea 0:0. U vrlo zanimljivom ogledu dvaju londosnkih klubova svaka je momčad imala po dvije izgledne situacije za pogodak. Završilo je podjelom bodova.
Milanovi su igrači pomogli Interu da dođe do pobjede. Njihov trener Mazzarri bio je spremniji i odlučniji kod taktiziranja u nastavku utakmice, rekao je Boban.
Volio bih u Chelseaju ostati još recimo, dvanaest godina, pa onda još dvije provesti na klupi portugalske ili engleske reprezentacije i otići na jedno veliko natjecanje kao izbornik, kaže Mourinho.
Ivan Rakitić ima ugovor s nama do ljeta 2015. godine. Uvjeren sam da će produljiti ugovor, a tko ga želi morat će nam platiti 40 milijuna eura", poručio je predsjednik Seville Pepe Castro.
Nedjelja, 22. prosinca 2013. 23:21