Rezultati 3. kola: Nottingham Forest - West Ham 5:0,  Sunderland - Carlisle Utd. 3:1,  Derby County - Chelsea 0:2,  Liverpool - Oldham 2:0, Port Vale - Plymouth Argyle 2:2, Manchester Utd.  - Swansea City 1:2
Utakmica 18. kola: Fiorentina - Livorno 1:0, Chievo - Cagliari 0:0
Utakmica 18. kola: Barcelona - Elche 4:0
Nedjelja, 05. siječnja 2014. 13:38
LaLiga

Ivan Rakitić strijelac u pobjedi Seville

Utakmica 18. kola: Sevilla - Getafe 3:0. Treći pogodak na utakmici u 77. minuti zabio je Rakitić
Treće kolo: Arsenal - Tottenham 2:0 (Cazorla 31', Rosicky 62')
Everton - QPR 4:0. Jelavić je uz dva gola promašio kazneni udarac u 75. minuti. Niko Kranjčar odigrao je drugo poluvrijeme za QPR
Subota, 04. siječnja 2014. 16:47