×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Juventus nije uspio stići do pobjede u Parmi, zaostali susret 21. kola završio je 0:0. Atalanta svladala Genou s 1:0.
Nogometaši Napolija svladali su Chievo s 2:0 i stigli do pobjede nakon šest kola. Roma dominirala u Sieni, ali je domaćin slavio s 1:0.
Posljednjeplasirana momčad Serie A pogotkom Caracciola pobijedila je Inter u Milanu. Catania pregazila Genou s 4:0, Atalanta i Lecce bez bodova.
Milan je pogocima Maxi Lopeza i El Shaarawyja preokrenuo vodstvo Udinesea za koji je zabio Di Natale. "Rossoneri" su ovom pobjedom uhvatili prvu poziciju u prvenstvu.
Nastavljaju se odgode utakmica u Serie A, zbog snježnog nevremena. Stigla je potvrda kako su otkazani susreti Bologna - Juventus i Parma - Fiorentina.
Bivši izbornik Engleske demantirao je špekulacije kako će se vratiti trenerskom poslu u Italiji.
Na svom Olimpicu Lazio je u prvom dijelu gubio 0:2 protiv Cesene, u 33. minuti isključen je Konko. U samo deset minuta domaćin stigao do velike pobjede.
Martin Caceres, povratnik u Juventus nakon epizode u Sevilli, postigao je dva pogotka u pobjedi 2:1 nad Milanom. Jedini strijelac za Milan El Shaarawy.