×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Rezultati 21. kola: Borussia (D) – Leverkusen 1:0 , Bayern – K'lautern 2:0, Borussia (M) – Schalke 3:0
Svi vodeći klubovi Bundeslige, osim lidera Borussije Dortmund, u 20. kolu odigrali su neodlučeno
Ivica Olić postigao pogodak za 1:1, ušavši u igru umjesto Krossa u 64. minuti. Borussia Dortmund jedina pobijedila od vodećih momčadi, u 20. kolu remizirali Bayern, Schalke i Borussia (M)
Mladen Petrić zabio je drugi pogodak za HSV na gostovanju kod Herthe (2:1), a Ivica Olić igrao je od 75. minute u pobjedi Bayerna protiv Wolfsburga, dok je Mario Mandžukić odigrao cijeli susret za "vukove"
HSV - Borussia (D) 1:5. U Hamburgu je domaćin u utakmici 18. kola teško stradao, Mladen Petrić ušao je u igru u 46. minuti umjesto Kačara
Poraz Bayerna u petak navečer iskoristili su najbliži pratitelji Bavaraca, koji više nisu suvereni lideri.
Borussia Moenchengladbach je u prvom susretu nastavka Bundeslige svladala Bayern s 3:1.
Moje mišljenje je da treba ostati u klubu i to ću reći i čelnicima , ustvrdio je Thorsten Fink