Rezultati 10. kola: Borussia (D) - Stuttgart 0:0, Hannover - Augsburg 2:0, Hoffenheim - Schalke 3:2, Borussia (M) - Freiburg 1:1, Nurnberg - Wolfsburg 1:0.
Utakmice 9. kola: Stuttgart - Eintracht 2:1 (Gentner 7, Ibišević 84/Meier 67), Bayern - Bayer Leverkusen 1:2 (Mandžukić 77/Kiesling 42, Boateng 87-ag), Hannover - Borussia M. 2:3 (Schlaudraff 49, Diouf 53/Dominguez 70, Brouwers 77, Arango 79)
Ivica Olić igrao je do 82. minute kada ga je zamijenio Rodriguez, a pogodak je postigao u 53. minuti
Mario Mandžukić postigao je svoj sedmi ovosezonski pogodak u 5:0 pobjedi Bayerna kod Fortune
Utakmice 7. kola Bundeslige: Hannover – Borussia Dortmund 1:1, Stuttgart – Leverkusen 2:2, Borussia Moenchengladbach – Eintracht 2:0
Subota, 06. listopada 2012. 17:22
Bundesliga

Bayern nastavio stopostoni niz

Mario Mandžukić odigrao je 90 minuta protiv Hoffenheima, a Milan Badelj za HSV u slavlju kod Greuther Furtha
Hrvatski reprezentativac u igru je ušao u u 58. minuti, a u 83. minuti postavio je konačnih 2:0 protiv Werdera
Njemački mediji prenijeli su da se nesreća dogodila na autocesti kod Bammentala kada je Vukčević prešao na suprtonu stranu ceste i sudario se s kamionom