Imamo sjajnog trenera i iako se to možda ne vidi kroz broj pobjeda, trenerov rad vidi se kroz pojedinačnu kvalitetu mladih igrača koji su napredovali, kaže direktor Marko Šamanić
Utakmica 12. kola: Kvarner 2010 - Gorica 73:77 (25:13, 13:25, 15:17, 20:22)
Održat ćemo sastanak struke i Uprave, te vidjeti što se dade napraviti po pitanju pojačanja i financijske situacije, kaže Mance
Utakmica 13. kola: Škrljevo - Kvarner 2010 83:72 (15:19, 25:17, 20:18, 23:18). Iskusni Štimac pogodio je 2,43 minute prije kraja tricu kojom je Kvarner zadnji put imao aktivni rezultat (69:68)
Protiv Osijeka smo 32, 33 minute bili u egalu, igrali smo protiv momčadi koja je kompletna i kvalitetna, a tada je do izražaja došla naša kratka klupa, kaže Šamanić
Utakmica 12. kola: Zadar - Škrljevo 74:65. Zadrani  u 33. minuti stekli 21 poena razlike
Osnovno je da nas Zadrani ne pretrče, moramo izgledati dobro na terenu i čekati svoju priliku, kaže Rajković pred utakmicu protiv Zadra u petak
Nedjelja, 18. prosinca 2016. 20:06