×

Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 50

Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Man. City - Tottenham 3:2. Pogotkom Marija Balotellija s bijele točke u sudačkoj nadoknadi Man. City pobijedio Tottenham. Minutu ranije Defoe propustio meč-loptu

U prvoj vožnji slaloma Ivica Kostelić bio je drugi iza Marija Matta, u drugoj vožnji Cristian Deville nije bilo dostižan za Matta i Kostelića. Austrijanac Marcel Hirscher diskvalificiran

Ivica Kostelić je trećim mjestom u slalomu postao pobjednik Kutzbuhela u kombinaciji

Primorjaši u borbi za 7. mjesto izgubili od POŠK-a 6:10, Jug  u finalu svladao Mladost 8:6

U subotu su odigrana prva četiri susreta 19. kola španjolske Primere. Najuvjerljiviju pobjedu ostvario je Atletico Madrid. Falcao strijelac tri pogotka.

Nekoliko sudačkih odluka svakako su diskutabilne, ali traženje alibija u sucima nakon dva uzastopna poraza zvuči malo nategnuto. Hrvatski plasman u četvrfinale sada ovisi o rezultatu utakmice Srbija – Crna Gora

Juventus je u gostima svladao Atalantu 2:0, potvrdivši tako prvo mjesto u Serie A. Pogotke su postigli Lichtsteiner i Giaccherini.

Hrvatska - Njemačka 9:10.  O našem prolasku u 1/4 odlučuju Srbi i Crnogorci

Poraz Bayerna u petak navečer iskoristili su najbliži pratitelji Bavaraca, koji više nisu suvereni lideri.

Newcastl i Liverpool izgubili su utakmice 22. kola čime su za četvrtoplasiranim  Chelseaom zaostale još jedan bod

Orijent Presoflex – Arena 20:21. Na žalost malobrojnih gledatelja posljednji udarac Ive Tabar završava pokraj vrata Marije Dukić za zasluženo slavlje gostujućeg sastava.

Goropadna "Vučica" zabila je tri pogotka u prvih devet minuta. Dva pogotka kapetana Francesca Tottija.

Subota, 21. siječnja 2012. 19:21
Rijeka

Rijeka uranila s proslavom?!

Jesu li na Kantridi jednu godinu prerano odlučili proslaviti sto godina igranja nogometa na Kantridi?

Lokomotiva – Zamet 33:19 (16:5). Kada jedna ekipa u prvom poluvremenu postigne samo pet pogodaka onda je jasno da je napad bio više nego neučinkovit, a Dubravka Bukovina i Marina Razum, vratarke Lokomotive, su do kraja utakmice sakupile 20 obrana od 39 pokušaja Zamećanki

Odredište je čuvano u tajnosti zbog opasnosti od napada pirata koji patroliraju Indijskim oceanom, članovi 6 posada morali su potpisati ugovor o tajnosti

Subota, 21. siječnja 2012. 16:23
Grobničan

Grobničan - Split 1700 0:3

Grobničan – Split 1700 0:3 (14:25, 11:25, 9:25)

Norwich - Chelsea 0:0. Bosingwa je u 60. minuti ubacio zdesna, Torres primio loptu oko bijele točke i onda je vrhom kopačke poslao kraj lijeve vratnice. Bila je to najbolja prigoda za goste

Subota, 21. siječnja 2012. 12:38
Premierliga

Tevez odbio PSG, želi igrati za Milan

Tevez je odbio trogodišnji ugovor od 24 mil. eura, a Man. City izgubio 37 mil. eura odštete

U prvim susretima 19. kola Serie A, Roma na Olimpicu dočekuje Cesenu, Juventus odlazi na teško gostovanje kod Atalante.

Borussia Moenchengladbach je u prvom susretu nastavka Bundeslige svladala Bayern s 3:1.

Subota, 21. siječnja 2012. 08:33
Tomislav Ćuto

Strateški partneri s Korza

Ključni potezi za budućnost HNK Rijeke i dalje se povlače za stolom gradskih poglavara, uz stalno spominjanje "strateških partnera".

Zamet – Buzet 27:32. U prijateljskoj utakmici Zamećani vodili šest razlike, a onda neobjašnjivo stali. Riječani u dresu Buzeta odigrali zapažene role

Španjolska je dobra ekipa, no ne razmišljam o njima, već o tome da trebamo zadržati našu igru, kaže Slavko Goluža

Hrvatska - Norveška 26:20. Doprinos pobjedi dali su apsolutno svi igrači koji su se našli na terenu

Ove godine će HNK Rijeka obilježiti stogodišnjicu igranja na Kantridi. Jubilej će vjerojatno uveličati talijanski Udinese.

Rijeka će u Međugorju boraviti od 29. siječnja do 8. veljače, a odigrat će i najmanje šest pripremnih utakmica.

Petak, 20. siječnja 2012. 19:38
Igor Vranić

Zašto Mourinho gazi Messija!?

Igrači Real Madrida izgledaju traumatizirano poput trenera koji samopouzdanje momčadi gradi na jednom beskrupuloznom stoperu

Pejčić već nekoliko godina dominira hrvatskim streljaštvom u zračnoj pušci i malom kalibru, a nagradu će primiti ovog petka  u velikoj dvorani poslovnog centra „Almeria“ u Zagrebu. Najbolji pojedinci bit će proglašeni u sedam disciplina

Nicolas Anelka, bivši Drogbin suigrač u Chelseau potpisao je za kineski klub u kojemu će tjedno zarađivati oko 250.000 eura. Drogba je dobio sličnu ponudu i ugovor na tri godine

Pobjednički pogodak za AZ postigao je Elm u 55. minuti realiziravši jedanesterac. Prva utakmica prekinuta je kada je navijač napao vratara AZ-a Estebana Alvarada na što je ovaj odgovorio cipelarenjem. Glavni sudac isključio je vratara AZ-a u 36. minuti, a gostujući nogometaši u znak protesta napustili su travnjak