Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Utakmica 4. kola: Mladost - Halubjan 2:3. Halubjan je u 30. minuti gubio 2:0

Zgrabio me i prijetio da ću vidjeti svog Boga u svlačionici, kaže  Sergej Drechsler

Mogu samo reći da se na put nije krenulo zbog neisplate hranarina,  ujedno nemamo uvjete za rad. Bilo je puno obećanja iz dana u dan koja nisu održana. Ovo je stav cijele svlačionice, kratko je poručio Dražen Pilčić

Utakmica 1. kola, skupina A: Hrvatska - Argentina 3:1 (25:17, 26:28, 26:24, 25:19). Ključan trenutak utakmice bio je kraj trećeg seta u kojem su izabranice Angela Vercesija uspjele podignuti nivo igre

Temeljno je pitanje što će Orijentu donijeti sezona bez ijedne natjecateljske utakmice

Rakitić plijeni pažnju načinom na koji je u tako kratkom razdoblju stekao povjerenje suigrača

Samardžić postao ključni igrač obrane Rijeke

Ponedjeljak, 22. rujna 2014. 18:42
Rijeka

Sada znam kakvu kvalitetu imam u svlačionici

Treba nam samo malo vremena da se posložimo, kaže Kek nakon poraza od Dinama

Članovi Nadzornog odbora nisu formalno smijenili trenera Igora Tudora, ali su se odlukama izravno umiješali u rad stručnog stožera

Posljednji put smo pobijedili u Europskoj ligi u skupini prije četiri godine, a sada smo slavili i na Kantridi nakon četiri godine. To je dobar znak,  kaže Josip Šimunić

NK Zagreb sada će bivšem igraču isplatiti 600 tisuća eura ili bi klub po hitnom postupku mogao ostati bez licence, te dobiti zabranu igranja u prvoligaškom društvu

U sezoni u kojoj ne igraju europsko natjecanje na Old Traffordu se skrasilo mnogo igrača, no kako je za njih krenula nova sezona, teško da će Europa ponovno uskoro vidjeti 'kazalište snova'

Ove sezone Rijeka Jack Pot nastupa u čak četiri kategorije, činjenica je to kojom se niti jedan ženski nogometni klub u državi ne može pohvaliti

Sada smo povećali i prednost na ljestvici, no Rijeka je toliko kvalitetna momčad da nam ne pada na pamet opustiti se, rekao je Soudani nakon utakmice na Kantridi

- U Opatiji mi je dobro, slažemo se kao ekipa. U svlačionici je dobra atmosfera što se vidi i na travnjaku. Kada je u svlačioni loše, onda se to vidi i na terenu, rekao je nogometaš Opatije

- Žao nam je što smo izgubili jer to nismo zaslužili. Mislim da smo u maloj krizi, ali opet nismo zaslužili poraz. Imamo kvalitetu i izdići ćemo iz toga, ustvrdio je Anas Sharbini

Sretan sam, nikome ovdje nije lako. Prva četvrtina prvenstva je gotova, a čeka nas još 27 kola neizvjesne borbe jer Rijeka se po svemu može nositi s Dinamom, kaže Mamić

Utakmica 4. kola: Levante - Barcelona 0:5 (Neymar 34', Rakitić 44', Ramirez 57', Pedro 64', Messi 77')

Drugo poluvrijeme smo otvorili fantastičnom igrom u obrani, u 15 minuta primili smo samo 3 gola, kaže Markota nakon pobjede protiv Osijeka

Rijeka je prema svim parametrima u stanju normalno parirati Dinamu. Ako ne budemo pravi u prvenstvu, imat ćemo problema, rekao je Zoran Mamić

Cres je protiv Raba upisao treću pobjedu, slavlje Klane, Lovrana, Muna, Kraljevice i Rječine

- Ne komentiram suce na niti jednoj utakmici pa neću ni na ovoj. Sve se vidi, ako je netko pogriješio, to će se pokazati. Treba uvijek dati gol više., rekao je Mišković nakon poraza od Dinama

Nedjelja, 21. rujna 2014. 20:53
HNL

Dinamo pobijedio Rijeku na Kantridi

Utakmica 9. kola: Rijeka - Dinamo 1:2. El Soudani dvama pogocima odlučio pobjednika

Susret 4. kola Primere: Cordoba - Sevilla 1:3.

Faggioli je ove sezone u 11 nastupa osvojio isto toliko pobjeda u Europskom prvenstvu i tako osvojio sedmu titulu najboljeg na Starom kontinentu u Kategoriji 2 (formule i prototipovi)

Susret 5. kola: Manchester City - Chelsea 1:1. Frank Lampard zabio svom bivšem klubu

Utakmica 4. kola: Lošinj - Vinodol 2:0

Utakmica 9. kola: Slaven Belupo - Osijek 2:0. Davor Vugrinec zabio je svoj 145. pogodak u HNL-u. Elvis Scoria se pobjedom sačuvao na klupi Slavena

Utakmica 4. kola: Wolfsburg - Bayer (L) 4:1 (Rodriguez 8'-11m, 63', Vieirinha 45', Hunt 81'/Drmić 29')

Nizozemska: Feyenoord - Ajax 0:1. Belgija: Waasland-Beveren - Standard 0:2