Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Utakmice 14. kola: Marinići - Trio Pazin 16:10, Podhum KVIG - Nada 12:14, Biston MR - Vargon 2:24, Zrinjevac - Imotski 22:4, Istra Poreč - Pula 15:11

Napravili smo napredak, imamo u kadru odličan spoj mladosti i iskustva, kaže trener Naprijeda

Susret 25. kola: Chievo - Milan 0:0

Susret 17. kola: Županja - Crikvenica 26:25 (15:11)

Četvrta skupina, 9. kolo: Split 1700 - Rijeka 0:3 (15:25, 14:25, 10:25)

Druga skupina, 9. kolo: Karlovac - Rijeka 0:3 (22:25, 20:23, 24:26)

Susret 6. kola: Galeb MR - Jadran 15:10 (1:2, 6:1, 2:1, 6:6)

Kada imaš toliku premoć, a ne uspiješ pobijediti, nedostaje ti više agresivnosti ili igrač koji bi postigao pogodak, kaže Kek

Susret 19. kola: Zabok - Kvarner 2010 82:19 (14:29, 26:16, 21:19, 21:15). Riječani su postigli jedan koš u prvih pet minuta posljednje četvrtine, nisu pomogli raspoloženi Cinac i Čakarun

Utakmica 18. kola: Mornar BS - Primorje EB 6:11 (0:2, 1:3, 1:3, 4:3). Primorje je imalo vodstvo od 2:10, potom su domaćini zabili tri gola za redom te došli do podnošljivih 5:10

Regionalna liga, 18. kolo: Jug CO - Radnički 7:7 (2:2, 0:2, 3:3, 2:0)

Utakmica 12. kola: Bale - Grobničan 0:3 (25:15, 25:22, 25:23)

Susret 14. kola: Matulji - Rovinj 25:28 (12:12). Gosti su zasluženo odnijeli bodove iz matuljske dvorane

Susret 18. kola: Kvarner - Trešnjevka 2009 77:46 (21:13, 20:12, 20:8, 16:13). Čak pet košarkašica Damira Rajkovića upisalo je dvoznamenkasti učinak

Susret 20. kola: Karlovac - Zamet 22:21 (10:11). Karlovac ponovno pokazao teškim terenom

Subota, 28. veljače 2015. 18:49
Rijeka

Rijeka i S. Belupo odigrali bez pobjednika

Utakmica 23. kola: Rijeka - Slaven Belupo 1:1

Utakmice 27. kola: Manchester United - Sunderland 2:0, West Ham - Crystal Palace 1:3

Subota, 28. veljače 2015. 18:32
ŽRK Zamet

Zamećanke svladale Koku u Varaždinu

Susret 17. kola: Koka - Zamet 23:26 (11:14)

Susret 25. kola: Granada - Barcelona 1:3

Susret 16. kola: Samobor - Novigrad 0:1

Utakmice 23. kola: Bayer Leverkusen - Freiburg 1:0, Borussia (D) - Schalke 04 3:0

Rezultati 16. kola: Grobničan - Mladost 1:2, Lošinj - Halubjan 1:0,  Buje - Naprijed 0:1

Susret 16. kola: Opatija - Krk 1:1. Tucaković zabio za goste, Kolić postavio konačan rezultat

Subota, 28. veljače 2015. 16:58
Rijeka

Spezia poražena od izravnog konkurenta

Susret 28. kola: Perugia - Spezia 2:1

Susret 23. kola: Dinamo - Split 2:0. Susret je bio riješen već nakon trideset i četiri minute igre, golovima Henriqueza i Fernandesa Zagrepčani su stigli do osamnaeste pobjede

Zadar traži popravak na ljestvici, a Hajduk pobjedu i zato će utakmica biti zanimljiva, kaže Poklepović

Raspored polufinala: 20. ožujka: Ragusa - Croatia (17.45), Kvarner - Medveščak (20), 21. ožujka: Finale (17.45 - HTV 2)

Nedjelja (15): Rijeka II - Zelina. Cilj nam je pobjeda u nedjeljnom dvoboju, nadam se da ćemo nastaviti s dobrim igrama nakon uspješno odrađenih priprema, kaže Dangubić

Za nas su samo jedna interesna skupina koja kroz svoju navodnu brigu o nogometu želi postići privatnu korist, stoji u priopćenju županijskog NS-a

Nismo u komotnoj situaciji, sami smo se doveli i sami se moramo izvući iz nje, kaže trener Splita