PREMIJER LIGA RUKOMETAŠA

Zamećani minimalno poraženi od Karlovca

Subota, 28. veljače 2015. 19:23 Napisao/la  SC

Susret 20. kola: Karlovac - Zamet 22:21 (10:11). Karlovac ponovno pokazao teškim terenom

Premijer liga rukometaša - 20. kolo

KARLOVAC - ZAMET 22:21 (10:11)

Gradska sportska dvorana. Gledatelja 200.

Suci: Igor Barle i Saša Vučić (oba Zagreb). Nadzornik: Vladimir Sokol (Varaždin)

KARLOVAC: Sudarić 5, Vojak, Šnajder, Capan 1, Miličević 1, Doma. Smojver, Perajica 3 (1), Blašković, Capan, Špruk, Obranović 5, Bačić 3, Domi. Smojver 4, Karić, Crnković, Prezelj

ZAMET: Đurica, Vučko 8, Mrakovčić 2, Černeka 1, Uzelac 1, Stipčić, Jerčinović, Glavaš, Juričić, Kovačević 2, Golik 1, Jelušić, Slavić, Valković 2 (1), Jotić 4

Sedmerci: Karlovac 2 (1) Zamet 1 (1)

Isključenja: Karlovac 6 minuta Zamet 2 minute

Rukometaši Zameta u infarktnoj završnici u Karlovcu poraženi su rezultatom 22:21 od istoimenog domaćina. Iako su rukometaši Marina Miškovića u zadnje dvije minute ušli s minimalnim vodstvom (20:21), pobjeda je na kraju ipak otišla na domaću stranu. Zamećani su već dio utakmice proveli u vodstvu, ono je u 42. minuti primjerice iznosilo 14:17. Nedostajalo je malo riječkim rukometašima da u gradu na četiri rijeke uzmu barem jedan bod.

U prvih osam minuta domaći rukometaši nisu zabili pogodak. Zamećani su vodili 3:0 golovima Jotića, Valkovića i Kovačevića, najveće vodstvo na utakmici imali su u 21. minuti kada je Valković pogodio za 6:10. Početkom nastavka domaći se vraćaju na 11:11, a riječki rukometaši drže utakmicu na egalu sve do spomenute završnic susreta. Karlovac se tako ponovno pokazao teškim terenom, iako su izabranici Marina Miškovića imali susret u rukama.