Steven Pienaar ničim izazvan iznio je pred medije pregršt komplimenata na račun Luke Modrića. Tottenham će ga pokušati zadržati, ali je teško zadržati igrača koji želi napredovati u karijeri, kaže Pienaar
LaLiga

Navijači Barcelone spontano podržali Messija

Prvi put od kada nosi dres Barcelone, Messiju nisu skandirali zbog genijalnosti
Utakmica 22. kola Primere: Getafe - Real Madrid 0:1
Ivica Olić postigao pogodak za 1:1, ušavši u igru umjesto Krossa u 64. minuti. Borussia Dortmund jedina pobijedila od vodećih momčadi, u 20. kolu remizirali Bayern, Schalke i Borussia (M)
Nogometaši Manchester Cityja rutinski su odradili utakmicu 24. kola i bez poteškoća svladali (3:0) Fulham, momčad kojega nije bila dorastao protivnik
Nikica Jelavić ušao je u igru u 60. minuti zamijenivši Stracqualursija, Wigan i Everton odigrali utakmicu (1:1) bez pobjednika. Lopta odskočila ispred Howarda i završila u mreži
Utakmica 24. kola Premierlige: Arsenal - Blackburn 7:1
Redknapp je u intervjuu News of the Worldu sam rekao da je sporni iznos isplaćen kao provizija za prodaju Croucha čime je optužnica dobila svjedoka bez premca