Prije Kramarića kao igrači kluba s Kantride zabijali Mladen Mladenović, Siniša Linič i današnji kapetan Dario Knežević, sva trojica u pripremnim ogledima
Ne možemo odmah igrati nogomet kakvog želimo, moramo si dati malo vremena, uigrati se, nakon čega ćemo sigurno biti ovakvi kao danas u svih devedeset minuta, rekao je izbornik Kovač
Kvalifikacije za EP: Hrvatska - Malta 2:0. Tek je pogodak Modrića na početku drugog poluvremena pokrenuo Hrvatsku, Kramarić deset minuta prije kraja potvrdio pobjedu na startu kvalifikacija
Ako bismo Malti dopustili igru, oni imaju dovoljno kvalitetne igrače da nas ugroze, kaže Kovač uoči utakmice protiv Malte u utorak
Od mene se očekuju kvalitetne igre, golovi, sve ono što radim u Rijeci, kaže Kramarić