Naša šansa je apsolutno u obrani, moramo ih zadržati na 25 postignutih pogodaka i onda nam šanse rastu, rekao je čuvar mreže Zamećana
To je svakako pohvalan čin uoči Final Foura hrvatskog Kupa u Poreču u kojem si rukometaši Zameta sada mogu priuštiti luksuz da odu u šetnju gradom te popiju kavu ili sok i barem se na trenutak osjećaju kao pravi profesionalci
Četvrtak, 03. svibnja 2012. 12:56
MRK Zamet

Zamet ostaje lijepa uspomena u mom životu

Zamet je uvijek imao dobru školu rukometa, kaže Gojun
Iz kluba nisu željeli komentirati detalje pregovora, poznato je tek da su za transfer zainteresirane obje strane, Zamet iz razloga da pojača vanjsku liniju kvalitetom i iskustvom, a Dina Havić zbog premale minutaže u redovima aktualnih prvakinja Hrvatske
 Po rejtingu smo ispred Zameta, ali kada su u pitanju Kup utakmice onda je sve otvoreno. S obzirom da smo izbjegli Croatia osiguranje naš cilj je ući u finale što nam dosad još nije pošlo za rukom, rekao je trener Nexea
Gotovo sve igračice ostaju i iduće sezone ćemo se ponovo boriti za Prvu ligu. Onda će sve ponovo ovisiti o financijama, a na Grad Rijeku ne možemo računati jer je pokazao da nije zainteresiran za nas, rekao je trener Orijenta
Zamet - Spačva 39:35. Pitanje pobjednika bilo je riješeno već nakon prvih 30 minuta igre kada su igrači trenera Alena Kurbanovića pobjegli na visokih šest pogodaka razlike
Zamet – Tvin Trgocentar 35:32. Iva Tabar u 48. minuti donijela je nedostižnih 30:25