Zamećanke unatoč lošoji igri svladale TVIN u revijalnom tonu

Subota, 28. travnja 2012. 17:58 Napisao/la  Milan Kosanović

Zamet – Tvin Trgocentar 35:32. Iva Tabar u 48. minuti donijela je nedostižnih 30:25

Zamet – Tvin Trgocentar 35:32

Utakmica 24. kola Prve lige rukometašica: Zamet – Tvin Trgocentar 35:32 (20:18) . Centar Zamet. Gledatelja: 50. Suci: Matić (Petrinja) i Zečević (Zagreb).

ZAMET: Paurević 1, Plahinek 3, Brčić 5, Tabar 3, Vuković 8, Toto 1, Strukar, Bunić 5, Tus 3, Bukvić, Šegota, Mičijević 1, Stakorić 1, Debelić 3, Milinović, Mišurović .

TVIN TRGOCENTAR: Majkovčan, Poljanac, Šutalo 2, Bajsar, Štefanec 5, Jezidžić, Miočinović 9, Zečević 5, Mikulić 7, Obžetić 3 .

Sedmerci: Zamet 3 (4) , Tvin 3 (3). Isključenja: Zamet 2, Tvin 4 minute.

Rukometašice Zameta u nastavku utakmice slomile su otpor fenjeraša iz Virovitice, te došle do novih prvenstvenih bodova. Momčad trenera Drage Žiljka loše je otvorila utakmicu, obrane se nisu igrali ni na jednoj niti na drugoj strani o čemu najbolje svjedoči rezultat poluvremena 20:18.

Igrala se 40. minuta utakmice kada je kapetanica Zameta Dina Brčić zabila za 25:21, gošće iz Virovitice smanjile su na samo dva pogotka zaostatka (27:25), no trener Zamećanki Drago Žiljak vuče pravi potez te u igru uvodi raspoloženu Ivu Tabar.  Organizatorica igre Riječanki ubrzo je povezala igru domaćih rukometašica, a svojim trećim golom u 48. minuti podigla prednost svoje momčadi na nedostižnih 30:25.

Valja napomenuti da je susret odigran u jednom revijalnom tonu u kojem su Zamećanke unatoč lošoj igri tokom cijele utakmice kontrolirale igru i rezultat. U redovima Zameta zapažene role odigrale su Ivana Vuković te Ana Debelić i Iva Tabar.