Odlazak perspektivne kružne napadačice pošteno je oslabio redove riječkog ženskog rukometnog prvoligaša koji je sada na poziciji pivotmena ostao samo na Tei Bunić
Klub koji pet mjeseci kasni s isplatom plaća ne može sebi priuštiti putovanja po Moldaviji, Gruziji, Islandu, Estoniji...
Iz kluba su najavili da će poslati dopis HRS-u, koji će  rasplesti klupko neizvjesnosti oko ostanka
Zamet - Buzet 34:24. Nastavak susreta donio je totalni raspad gostujuće momčadi, nakon samo 12 minuta igre u drugom djelu Sakić zabija za najveću prednost na utakmici 26:15
 Zamet - Lokomotiva 31:30. Igrala se 59. minuta susreta kada je trener Zameta Drago Žiljak pozvao minutu odmora nakon koje je kapetanica Dina Brčić poentirala za 31:29
Idemo po pobjedu u Pulu, one igraju bez najbolje igračice Tanje Kiridžić i tu svakako vidim našu šansu, rekla je Slavica Schuster
 Lokomotiva je kvalitetna ekipa koja u utakmicu ulazi kao favorit, no mi smo već pokazali da se možemo nositi s njima, rekla je vanjska igračica Zameta kojoj će u subotu odigrati svoju posljednju utakmicu u dresu Zameta
 Postavit ćemo se kao gospodari na terenu, i obrambeno i napadački. Ista smo ekipa, no samopouzdanje nam je na višoj razini, rekao je Sakić