Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Sve drugo nema logike u ponašanju 37-godišnjega igrača koji je do ovog ljeta slovio uzorom u profesionalnom ponašanju

Slaven Belupo ove sezone igra specifičan nogomet, u četirima zadnjim porazima od najboljih momčadi (Dinamox2, Hajduk, Osijek) primio je čak 18 pogodaka

Za prvu momčad igraju Jabita i Val Bogolin, naši igrači su Jukičić i Ivančić, koji igraju za Orijent, kaže trener juniora Opatije

Bit će teže nego u Rusiji, ali mi to znamo. Moramo biti fokusirani i spremni za sve ono što nas čeka,  kaže najbolji igrač Rijeke otkada se igra HNL.

Ritam HNL-a i Serie A nije isti, ali Hajduk će uložiti sve da dođe do troboda, kaže trener Dinama uoči utamice u petak

Izbornik hrvatske reprezentacije u Rijeci boravi kao  savjetnik i svojevrsni mentor Izraelskog rukometnog saveza

Četvrtak, 20. listopada 2022. 09:48
Rijeka

Damir Kreilach proglašen humanitarcem godine

Real Salt Lake objavio da se sekcije šest i sedam na stadionu America First Field zovu "Kreilachov kut"

Rijeka u Kutini eliminirala petoligaša nakon boljega izvođenja jedanaesteraca, utakmica završila 1:1 nakon 120 minuta

Gosti na kraju prvoga dijela utakmice stekli prednost od plus 17, Zeleni u 28. minuti došli na minus 5, ali nisu smogli snage za preokret

Moslavina se u četvrtoj ligi Središta, poskupina B, nakon 10 kola nalazi se na 7. mjestu s 15 bodova, 10 bodova manje od vodeće Zeline

Predsjjednik HNS-a posjetio organizatore Olea kupa, Kustiću je NK Novalja zavičajna nogometna baza

Ne bi bilo sportski nezasluženo da su se morali igrati produžeci, posebice prema prikazanom u drugom dijelu utakmice