Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Iskusna i kvalitetna momčad Sesveta iskoristila je neočekivani dar, nakon toga nemoć domaćina bila je uočljivo izražena

Zadro debitirao za Orijent u šokantnoj utakmici protiv Vukovara 1991, koji je nakon četrdeset minuta vodio 4:0...

Prema ulaganjima u prvu momčad Opatija je treći klub u Središtu Rijeka, prema platežnoj moći jača su samo dva prvoligaša

Rijeka dolazi ovdje pokušati podići još malo energiju, ozbiljnost, disciplinu i moramo biti spremni na to sve, kaže bivši igrač Rijeke

Tijekom utakmice privedeno je 75 navijača, od kojih 63 domaća i 12 gostujućih navijača, oduzeta dva noža, metalne šipke

Ajaccio  drugi pogodak primio tek u 78. minuti, kada je Messi izveo malu tehničku čaroliju koju vrijedi pogledati više puta

Dio ljudi oko kluba priznaje samo prvo mjesto! To nije realno! Zbog toga se neke utakmice igraju pod većim pritiskom nego što bi trebalo, kaže trener Vinodola

Zvuči apsurdno, ali ako nisi navikao pobjeđivati, dvije pobjede mogu te destabilizirati, kaže trener Rijeke

Odavno jedna momčad Dinama nije izgledala fizički nemoćnije na Poljudu kao ova momčad Dinama u prvom poluvremenu

Petak, 21. listopada 2022. 14:52