Najnovije sa SportCom.hr - SportCom.hr

Predugo traje kriza da bi Serse Cosmi prodavao demagoške priče o tome da su dvije pobjede u HNL-u štetno djelovale na momčad u kupu

Na turniru sudjelovali Kukuljanovo, Ledenice, Trsat, Hreljin, Krimeja, KD Kostrena, Kostrena 1 i Kostrena 2

Modrić u Real Madrid došao iz Tottenhama 2012. godine, španjolski mediji dočekali su ga skeptično

Momčad DepoLink Škrljeva odigrala je utakmicu s dva lica, u drugom poluvremenu uspjeli su nadoknaditi veliki zaostatak iz prvog dijela, ali u završnici je ponestalo koncentracije

Tri vodeće momčadi lige ostvarile su pobjede, nakon prvih devet kola iskristalizirali su se najveći favoriti ove sezone

Iskusna i kvalitetna momčad Sesveta iskoristila je neočekivani dar, nakon toga nemoć domaćina bila je uočljivo izražena

Zadro debitirao za Orijent u šokantnoj utakmici protiv Vukovara 1991, koji je nakon četrdeset minuta vodio 4:0...