Nedjelja, 26. listopada 2014. 19:24
Bundesliga

Ivan Perišić zabio u pobjedi Wolfsburga

Rezultati 9. kola: Wolfsburg - Mainz 3:0, Borussia (M) - Bayern 0:0

Utakmica 9. kola: Manchester United - Chelsea 1:1. Pogodak Didiera Drogbe anulirao Robin Van Persie u četvrtoj minuti sudačke nadoknade

Torcida izvjesila transparent: "Ne bi bilo lipše čestitke nego da nas Zdravko  gleda iza zatvorske rešetke"

Rezultati 9. kola: Burnley - Everton 1:3, Tottenham - Newcastle 1:2

Delegat u izvješću piše da je u 63. minuti igrač Rudara s obje ruke udario suparničkog igrača

Talijan Fabio Scozzoli skupio je u svoja dva najbolja rezultata 50 i 100 metara prsno 1638 bodova, pet više ispred drugoplasiranog Primorjaša Dinka Jukića. Dominik Straga (Nevera) nije se uspio plasirati među prvih 10

Utakmica 10. kola: Cambuur - Feyenoord 0:1 (Toornstra 37')

Nedjelja, 26. listopada 2014. 15:42
Kvarner 2010

Znamo koliko vrijedimo i koliko možemo

Utakmica protiv Slavonskog Broda bila je dobra škola, kaže Čakarun

Stadion Kantrida (19): Rijeka - Split. Igrači Rijeke večeras igraju pod pritiskom europskog uspjeha protiv Feyenoorda, najteže je igrati unaprijed dobivene utakmice

Sada kada nam je krenulo nema stajanja! Normalno je da su nam porasle ambicije. Možda nemamo ambicije igrati treću ligu, ali zašto ne pokušati osvojiti naslov, kaže nogometaš Halubjana

Nedjelja, 26. listopada 2014. 12:22
Vaterpolo

Pobjede Pule, Opatije i Primorja

Rezultati 1. kola: Pula - Jadran 13:0, Lošinj - Opatija 4:18, Primorje - Delfin 12:5 Palada - Crikvenica - odgođeno.

Utakmica 7. kola: Istra - Mlaka 2:6. Nakon drugog bloka sve je riješeno - Mlaka vodi 3:1 u poenima uz plus 94 čunja, tako da zadnji par može mirnom igrom sačuvati prednost

Nakon prve utrke vodeći je Austrijanac Marcel Hirscher (1:14.52)

Igrači su profesionalci i trebaju se snaći u svakoj situaciji. Moja je glava na pladnju, ne njihova! Ako to pojedinci nisu shvatili, brzo će to shvatiti, kaže Tudor nakon neodlučenog rezultata protiv Lokomotive

Frakcija BBB-a u priopćenju optižila Mamića za pokušaj ubojstva

Nikad nije dosta golova, što zbog gol-razlike, ali i zbog samopouzdanja koje nam je u ovoj fazi sezone jako bitna stavka, rekao je Šetka nakon utakmice protiv POŠK-a

Nedjelja, 26. listopada 2014. 01:11
Prva ŽNL

Lijepo je ponovo biti na Krimeji!

Imamo problem s momčadima koje se dolaze braniti, kaže trener Denis Lopac

Susret 5. kola: Pećine - Arena 27:30 (15:13)

Utakmica 3. kola A-1 lige košarkašica: Kvarner – PGM Ragusa 66:61 (18:18, 15:10, 13:19, 20:14)

Utakmice 8. kola: Sampdoria - Roma 0:0, Empoli - Cagliari 0:4, Parma - Sassuolo 1:3

Utakmica 5. kola: Petrinja - Matulji 27:29 (13:14)

Utakmica 10. kola: Livorno - Spezia 0:1

Rezultati – ukupno: 1. Szilagyi-Csanyi (AK Delta Sport, Mitsubishi Lancer EVO IX) 1:03:26,0 sati, 2. Prodan-Draženović (AK Opatija Motorsport, Peugeot 208 R2) +1:15,3 minuta, 3. Trani-Vošinek (Slovenija, Renault Clio RS) +3:02,9,...

Utakmica 3. kola: Split 1700 - Drenova 2:3 (16:25, 25:17, 17:25, 25:22, 9:15)

Subota, 25. listopada 2014. 21:55
A-2 liga (Z) (m/ž)

Škrljevo slavilo protiv Zameta

Susret 3. kola: Škrljevo - Zamet 76:57. Modić ubacio 30 poena

Utakmica 6. kola: Crikvenica - Kozala 37:25 (16:9)

Utakmica 3. kola, druga jakosna skupina : Kostrena - Nova Gradiška 1:3 (20:25, 19:25, 25:22, 15:25)