Čeka nas utakmica protiv po meni najboljeg protivnika u skupini, kaže Mamić

Stadion Kantrida, četvrtak (19): Rijeka - Feyenoord. Nema većeg priznanja od toga da na ovakvom nivou možeš razmišljati o tome kako da dođeš do bodova, kaže Kek

Srijeda, 22. listopada 2014. 18:21
Prva NL

Zlatko Petričević suspendiran dvije godine

Marko Petričević kažnjen jednogodišnjom suspenzijom

Prve utakmice četvrtfinala Kupa Hrvatske za seniorke na rasporedu su 5. studenoga, a za seniore 12. studenoga. Uzvratne utakmice igraju se dva tjedna kasnije

Jedan od najtrofejnijih europskih trenera svih vremena spreman je za novi izazov u 75. godini kao nasljednik njemačkog stručnjaka Bertija Vogtsa

Rally Opatija začet je davne 1981. godine i uz nekoliko prekida ovog tjedna priređujemo 23. izdanje, koje spada u jednu od najstarijih domaćih automobilističkih manifestacija, kaže Igor Puž, predsjednik Autokluba Opatija

Iako za Feyenoord trenutno ne igraju svjetska imena poput Van Hooijdonka, Van Persieja ili Tommasona, momčad koju vodi domaći stručnjak Fred Rutten ne zaostaje kvalitetom

Luiz Adriano nesportski je postigao pogodak kada su igrači Shaktara u duhu fair-playa vratili loptu momčadi Nordsjællanda nakon prekida

Rezultati 3. kola: Roma - Bayern 1:7, BATE - Šahtar 0:7, Chelsea - Maribor 6:0. Čak 40 pogodaka u 8 utakmica novi je rekord jedne večeri Lige prvaka,   Luiz Adriano postigao pet pogodaka za Šahtar

Iako Crvena zvezda nema onako jaku ekipu kao prije dvije sezone, mislim da je to i dalje  vrlo respektabilna momčad koju ne smijemo pocjeniti, rekao je trener Primorja

Liga prvaka, Skupina E, 3. kolo: CSKA - Manchester City 2:2

Anas je izgubio ono što je nekada imao, a dobio ono što nekada nije imao, kaže Ahmad

Drastična kazna izrečena je nakon utakmice 9. kola između Vinodola i Pazinke-Pazin

Disciplinska komisija UEFA u četvrtak, 23. listopada, donosi odluku o registraciji utakmice i kaznama

Utorak, 21. listopada 2014. 14:04
Rukomet

Senjska bura otpuhala Kozalu

Favoriti nisu dopustili iznenađenja, te su zabilježili glatke pobjede

Drago mi je što se na pozitivan način za nas rasplela ova tema, izjavio je izbornik Niko Kovač

Utorak, 21. listopada 2014. 12:49
Vaterpolo

Primorje preko Crvene zvezde u Skupinu B

Ako Primorje prođe Zvezdu, igra protiv Juga, Galatasaraya, Spandaua i Partizana

Rezultati 2. kola: Biston - Podhum KVIG 3:23, Marinići - Imotski 20:6, Pula - Vargon 7:19, Istra Poreč - Nada 20:6, Zrinjevac - Trio Pazin 15:11

HBS doživotno suspendirao Vida Lončara

Hrvatska u Londonu 12. studenoga igra protiv Argentine

Jedino nova udruga registrirana na staroj adresi može pravdati trošenje proračunskih sredstava za rad omladinskog pogona u 2015. godini. U protivnom Školi nogometa prijeti gašenje

Utakmica 8. kola: West Brown - Manchester United 2:2

Ponedjeljak, 20. listopada 2014. 22:27
LaLiga

Luka Modrić najbolji vezni igrač Primere

Koke proglašen najboljim ofenzivnim veznim igračem ispred Ivana Rakitića

Odigrali smo jednu dobru utakmicu, i što je još važnije, stekli kontinuitet i počeli se vraćati. Pri tome mislim na cijelu momčad koja je drukčije izgledala u gotovo punom sastavu, kaže Matošević

Ponedjeljak, 20. listopada 2014. 15:47
Rijeka

Navijači Rijeke u klupskom autobusu

Dobitnici u nagradnoj igri imali su jedinstvenu priliku provozati se u klupskom autobusu gradskim ulicama

Aguero pogodak postiže svakih 108 minuta, Thierry Henry je postizao golove svakih 122 minute,  Van Nistelrooy svakih 128 minuta

Riječke rukometašice ne znaju za poraz od svibnja, punih pet mjeseci nižu samo pobjede uz jedan remi u pripremnim susretima i to upravo protiv Sesveta u Crikvenici

Posljedice prekinute utakmice još se osjećaju, pa se očekuje paljenje albanskih i turskih zastava

Milan Ćalasan je moj prijatelj, a ne zastupnik. I istina je da me je pitao da li sam zainteresovan za Azerbejdžan, kaže Sušić

Luzon je platio ceh loših igara u domaćem prvenstvu. Kap koja je prelila čašu bio je poraz na domaćem travnjaku od posljednjeplasiranog Zulte Waregema, utakmici koja je prekinuta u 89. minuti zbog ispada domaćih navijača