- U Koprivnici je odigrano prvo poluvrijeme, još nije riješeno tko će u finale. Gosti na Poljudu nemaju što izgubiti. Nemate pojma koliko nam znači Kup i sve ćemo podrediti da u revanšu kapitaliziramo prednost,  objasnio je trener Hajduka
Bebek je ove sezone već sudio dvije utakmice Lige prvaka: Zenit - Anderlecht i Spartak - Barcelona te tri utakmice Europske lige: Fenerbahce - Marseille, Bordeaux - Dinamo Kijev i Inter - Tottenham
Messi je u igru ušao u 61. minuti i ubrzo inicirao akciju iz koje je Barcelona zabila gol za polufinale
Ispred Hrvatske su samo Španjolska, koja je zadržala vrh ljestvice, te reprezentacije Njemačke i Argentine
Uzvratna utakmica 1/4: Juventus - Bayern 0:2 (Mandžukić 64/Pizzarro 90)
Srijeda, 10. travnja 2013. 22:56
Liga prvaka

Nespremni Messi probudio Barcelonu

Uzvratna utakmica 1/4: Barcelona - PSG 1:1. Messi ušao u igru u 62. minuti
Prva polufinalna utakmica: Slaven Belupo - Hajduk 1:2. Sudac Batinić pokazao tri crvena kartona
Falcao je iz Porta u Altetico stigao za 40 mil. eura, što je bio najveći transfer u povijesti madridskog kluba