Serie A: Ante Rebić strijelac i asistent, Roma pobijedila Inter na San Siru

Subota, 01. listopada 2022. 21:54 Napisao/la  SC

Ante Rebić postigao je prvi pogodak i asistirao za treći pogoak u pobjedi Milana ostvarenoj dvama pogocima u sudačkoj nadoknadi.

Bajrami je izjednačio za Empoli u 91. minuti, malo je tko na stadionu mogao pomisliti da će Milan postići još dva pogotka.

Rebić je igru ušao u 73. minuti umjesto Girouda, hrvatski napadač dugo nije igrao zbog ozljede.

Roma je pobijedila Inter, Jose Mourinho nastavlja borbu za vrh ljestvice.

Inter tone, četvrti poraz znak je alarm!

Marcelo Brozović nije igrao zbog ozljede.

Torino je doživio poraz u Napoliju, a Ivan Jurić izazvao je incident, kada je bezmalo fizički napao četvrtog suca.

Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu.

Utakmice 8. kola: Napoli - Torino 3:1 (Anguissa 6, 12, Kvaratskhelia 37/Sanabria 44), Inter - Roma 1:2 (Dimarco 30/Dybala 39, Smalling 75), Empoli - Milan 1:3 (Bajrami 90+1/Rebić 79, Ballo-Toure 90+3, Leao 90+6)