Serie A: Mario Mandžukić strijelac za Juventus, Marcelo Brozović igrao u pobjedi Intera

Srijeda, 26. listopada 2016. 22:47 Napisao/la  SC

Utakmice 10. kola:  Inter - Torino 2:1, Juventus - Sampdoria 4:1, Napoli - Empoli 2:0, Sassuolo - Roma 1:3

Mario Mandžukić bio je strijelac vodećeg pogotka u pobjedi Juventusa, hrvatski reprezentativac odigrao je cijelu utakmicu protiv Sampdorije za koju je Ante Budimir igrao do 61. minute.

Marcelo Brozović igrao je za Inter, Ivan Perišić sjedio je na klupi u pobjedi protiv Torina.

Marko Rog i Ivan Strinić sjedili su na klupi Napolija,  a Robert Murić i Dario Župarić na klupi Pescare.

Utakmica između Fiorentine i Crotonea prekinuta je dvadeseta minuta zbog lošega vremena. Iakosu bili bolji, domaći su jedva izjednačili u 85. minuti.

Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu, Nikola Kalinić ušao je u drugom dijelu, a Hrvoje Milić sjedio je na klupi.

Utakmice 10. kola: Chievo - Bologna 1:1 (Mbaye 70-ag/Pulgar 52), Inter - Torino 2:1 (Icardi 35, 88/Belotti 63), Juventus - Sampdoria 4:1 (Mandžukić 4, Chiellini 9, 87, Pianić 65/Schick 57), Lazio - Cagliari 4:1 (Keita 6, Immobile 23, 28, Anderson 79/Wallace 87-ag), Napoli - Empoli 2:0 (Mertens 51, Chiriches 81), Pescara - Atalanta 0:1 (Caldara 60), Sassuolo - Roma 1:3 (Cannavaro 12/Džeko 57, 76, Nainggolan 78), Fiorentina - Crotone 1:1 (Astori 85/Falcinelli 24)