Serie A: Zlatan Ibrahimović vodi Milan prema Scudettu, Cristiano Ronaldo se vratio

Nedjelja, 01. studenog 2020. 14:16 Napisao/la  SC
Cristiano Ronaldo

Milan Badelj igrao je za Genou do 73., a Marko Pjaca od 73. minute u gradskom derbiju bez pobjednika.

Karlo Letica sjedio je na klupi Sampdorije.

Zlatan Ibrahimović vodi Milan prema Scudettu!

Sjajni Šveđanin postigao je odlučujući pogodak u Udinama u 83. minuti, izvanredno se snašao nakon Rebićeva ubacivanja, u padu je leđima okrenut vratima nogom skrenuo loptu u mrežu.

U 18. minuti Ibrahimović je pripremio Kessieju idealnu poziciju za vodeći pogodak.

Milan nije briljirao u Udinama, nije imao puno šansi,  ali je imao Ibrahimovića!

Ante Rebić igrao je od 71. minute, vratio se na teren nakon dužega izbivanja zbog ozljede.

Cristiano Ronaldo se vratio.

Juventus je na gostovanju svladao Speziu, Ronaldo je ušao u nastavku i pogotkom u 59. minuti usmjerio momčad ka pobjedi.

Lazio je slavio kod Torina, pobjednik je odlučen dvama golovima u nadoknadi vremena.

Lukić je doveo domaćine u vodstvo u 87. minuti, Immobile i Caicedo su donijeli Rimljanima pobjedu u petoj i osmoj minuti nadoknade.

Utakmica 6. kola: Udinese - Milan 1:2 (De Paul 48/Kessie 18, Ibrahimović 83), Spezia - Juventus 1:4 (Pobega 32/Morata 14, Ronaldo 59 i 76-11 m, Rabiot 67), Torino - Lazio 3:4 (Bremer 19, Belotti 24, Lukić 87/Pereira 15, Milinković-Savić 49, Immobile 90+5-11 m, Caicedo 90+8), Roma - Fiorentina 2:0 (Spinazzola 12, Pedro 70), Sampdoria - Genoa 1:1 (Jankto 23/Scamacca 28)

Poredak: Milan 16, Atalanta 12, Napoli 11 (5), Sassuolo 11 (5), Inter 11...