Serie A: Crotone osvojio bod protiv Juventusa, Ibrahimović odlučio derbi

Subota, 17. listopada 2020. 20:03 Napisao/la  SC

Crotone je uspio osvojiti bod protiv Juventusa, koji je igrao bez izoliranog Ronalda.

Chiesa je u 60. minuti dobio crveni karton što je novaku u ligi olakšalo posao, ali slabi je to alibi za Pirla i njegove igrače.

Zlatan Ibrahimović riješio je pobjednika u gradskom derbiju, Šveđanin je bio dvostruki strijelac protiv Intera.

Prvi je poogdak postigao nakon što mu je Handanovič obranio njegov kazneni udarac, odbijenu loptu poslao je u mrežu.

Lukaku je postigao pogodak za Inter nakon Perišićeve asistencije u zanimljivoj utakmici koja je do zadnje minute bile neizvjesna.

Obje su momčadi propustile realizirati nekoliko šansi, u završnici utakmice Inter je nekoliko puta bio vrlo blizu izjednačenju.

Perišić i Brozović bili su u početnoj postavi Intera, Brozović je igrao do 64. minute.

Utakmice 4. kola: Inter - Milan 2:1 (Ibrahimović 12, 16/Lukaku 28), Sampdoria - Lazio 3:0 (Qaugliarela 32, Augello 41, Damsgaard 74), Crotone - Juventus 1:1 (Simy 12-11m/Morata 21)

Poredak: Milan 12, Atalanta 9, Napoli  i Juventus 8, Sassuolo i Inter 7,...