Serie A: Mandžukić strijelac za minimalnu pobjedu Juventusa, Vrsaljkov Sassuolo uspješniji kod Carpia

Subota, 02. travnja 2016. 20:13 Napisao/la  SC

Utakmica 31. kola: Carpi - Sassuolo 1:3, Juventus - Empoli 1:0

Nogometaši Juventusa minimalnim su rezultatom slavili u dvobojus a Empoliem. Strijelac jedinog pogotka bio je Mario Mandžukić.

Juventus je zaprijetio u 23. minuti. Morata je primio loptu u kaznenom prostoru i odmah pucao, no lopta je odsjela na prečki.

Minutu prije kraja prvog dijela domaći su poveli golom Marija Mandžukića nakon asistencije Pogbe. Do kraja susreta nije bilo velikih prilika, tek poluprigode domaće momčadi. U samoj završnici

Skorupski je sjajno obranio pokušaj Asamoaha koji je bio najbrži i stigao odbijenu loptu te pucao po sredini gola, ali Skorupski je dobro reagirao.

JUVENTUS: Buffon, Barzagli, Rugani, Chiellini (54 Cuadrado), Lichtsteiner, Pereyra (81 asamoah), Marchisio, Pogba, Evra, Morata, Mandžukić (66 Zaza)

EMPOLI: Skorupski, Bittante, Tonelli, Costa, Rui, Buchel (53 Croce), Paredes, Zielinski, Saponara (60 Giampalo), Maccarone (75 Krunić), Pucciarelli

Sassuolo je slavio kod Carpia 3:1 u prvom subotnjem dvoboju talijanske Serie A. Samo četiri minute igre trebalo je Sassuolu da povede. Defrel je ubacio u kazneni prostor za Sansonea koji zabija pod prečku, vratar Belec bio je nemoćan. Carpi prijeti u 17. minuti preko Cofiea, no lopta odlazi pored gola.

U 25. minuti Gagliolo pogađa glavom za 1:1 nakon centaršuta Pasciutia. Defrel je iskoristio pogrešku domaće obrane u 35. minuti i pogodio za vodstvo gostiju. U 73. minuti nakon centaršuta Sansonea, Acerbi je najviši u skoku i trese mrežu Carpia za 3:1.

Vrsaljko je igrao od prve minute u dresu Sassuola, dok je Erlić dvoboj pratio sa klupe.

CARPI: Belec, Letizia, Romagnoli, Gagliolo, Poli, Pasciutti, Cofie, Bianco, Di Gaudio (63 Verdi), Porcari (46 Lasagna), Mancosu (78 Guzman)

SASSUOLO: Consigli, Vrsaljko, Acerbi, Peluso, Longhi (67 Cannavaro), Biondini (84 Pellegrini), Magnanelli, Duncan, Berardi (80 Politano), Defrel, Sansone

Utakmica 31. kola: Carpi - Sassuolo 1:3 (Gagliolo 25/ Sansone 4, Defrel 35, Acerbi 73), Juventus - Empoli 1:0 (Mandžukić 44)