Serie A: Victor Osimhen spasio Napoli na gostovanju u Cagliariju

Ponedjeljak, 21. veljače 2022. 21:00 Napisao/la  SC
Gaston Pereiro

Nogometaši Cagliarija i Napolija odigrali su 1:1 u posljednjoj utakmici 26. kola Serie A.

Cagliari je bio nadomak pobjede kojom bi barem nakratko pobjegli iz zone ispadanja, poveli su pogotkom Gastona Pereire u 58. minuti, ali je čast gostiju spasio Victor Osimhen u 87. minuti.

Napoli je propustio prigodu preskočiti Inter na ljestvici i doći na samo bod zaostatka vodećem Milanu.

Bologna je pobijedila Speziju, nekadašnji branič Rijeke Martin Erlić odigrao je svih 90 minuta za gostujuću momčad

Utakmice 26. kola: Cagliari – Napoli 1:1 (Pereira 58/Osimhen 87), Bologna - Spezia 2:1 (Arnautović 40, 84/Manaj 11)

Poredak: Milan 56, Inter (25) 54, Napoli 54, Juventus 47, Atalanta (25) 44...