Serie A: Milan pobijedio Atalantu, Mario Pašalić ublažio poraz

Nedjelja, 03. listopada 2021. 16:52 Napisao/la  SC
Leao odlučio pobjednika

Ante Rebić odigrao je cijelu utakmicu za Milan u pobjedi protiv Atalante, hrvatski internacionalac igrao je prvu špicu (Giroud je ostao na klupi, Ibrahimović je ozlijeđen).

Milan je u Bergamu ostvario šestu pobjedu kojom je potvrdio da će se ove sezone boriti za vrh ljestvice.

Do 86. minute gosti su kontrolirali utakmicu, a onda su dobili dva pogotka od kojih je drugi postignut nakon prekršaja u napadu Zapate.

Mario Pašalić ušao je u igru u 87. minuti, dovoljno da postigne pogodak kojim je poraz Atalante postao podnošljiv.

Napoli je nastavio seriju pobjeda, sedmu je ostvario pogotkom Rrahmanija, bivšega igrača Dinama.

Sedam utakmica, sedam pobjeda, gol-razlika 18:3, Luciano Spaletti proživljava najbolje trenutke trenerske karijere.

Verona je pobijedila Speziju 4:0 u utakmici 7. kola Serie A.

Verona se proporodila od kada je na klupu sjeo Igor Tudor, ovo mu je četvrti uzastopni pozitivan rezultat, druga pobjeda uz dva remija.

Nikola Kalinić igrao je od 74. minute za Veronu, Boško Šutalo i Ivor Pandur sjedili su na klupi.

Toma Bašić igrao je za Lazio od 58. minute u porazu od Bologne, Sampdoria i Udinese su podijelili bodove u golijadi.

Utakmice 7. kola: Bologna – Lazio 3:0 (Barrow 14, Theate 17, Hickey 68), Sampdoria – Udinese 3:3 (Stryder Larsen 24-ag, Quagliarella 48-11 m, Candreva 69/Pereyra 15, Beto 44, Forestieri 84), Verona – Spezia 4:0 (Simeone 4, Faraoni 15, Caprari 42, Bessa 71), Fiorentina - Napoli 1:2 (Quatra 28/Lozano 39, Rrahmani 50), Roma - Empoli 2:0 (Pellegrini 42, Mkhitaryan 48), Atalanta - Milan 2:3 (Zapata 86-11m, Pašalić 90+4/Calabria 1, Tonalli 43, Leao 78)

Poredak: Napoli 21, Milan 19, Inter 17, Roma  15, Fiorentina  12, Lazio 11, Juventus 11, Atalanta 11, Bologna 11...