Serie A: Udinese pobijedio Veronu, Igor Tudor pobjegao iz zone ispadanja, remi Milana

Nedjelja, 13. svibnja 2018. 17:17 Napisao/la  SC
Igor Tudor
Igor Tudor

Igor Tudor ostvario je pobjedu u Veroni, u derbiju začelja momčad Udienesea osvojila je presudne bodove u bijegu iz zone ispadanja.

Udinese sada ima dva boda više od SPAL-a i Crotonea, koji imaju po 35 bodova na 17. i 18. mjestu, koje vodi u drugu ligu.

Andrija Balić igrao je od 88., Stipe Perica od 84. minute.

Kapetan Milan Badelj predvodio je momčad Fiorentine u porazu od Cagliarija kojemu su bodovi bili važni da bi osigurao ostanak.

Nikola Kalinić odigrao je cijelu utakmicu u dresu Milana koji je remizirao u gostima kod Atalante.

Milan je poveo u 60. minuti golom Kessie, dok su domaći bod iščupali u prvoj minuti sudačke nadoknade zahvaljujući pogotku Masiella.

Obje momčadi susret su završile sa desetoricom igrača, Atalanti je isključen Toloi u 64. minuti nakon drugog žutog kartona, a Milanu Montolivo u 75. zbog naguravanja.

Utakmice 37. kola: Bologna - Chievo 1:2 (Verdi 12-11m/Gaccherrini 48, Inglese 60), Crotone - Lazio 2:2 (Simy 29, Ceccherini 61/Lulić 17-11m, Milinović-Savić 84), Fiorentina - Cagliari 0:1 (Pavoletti 37), Torino - SPAL 2:1 (Belotti 68, Di Silvestri 87/Grassi 22), Verona - Udiense 0:1 (Barak 20), Atalanta - Milan 1:1 (Masiello 90+1/ Kessie 60)