Serie A: Udinese iznenadio Empoli, ubojiti veteran Di Natale ne posustaje

Ponedjeljak, 26. siječnja 2015. 21:44 Napisao/la  SC

Utakmica 20. kola: Empoli - Udinese 1:2

Nogometaši Udinesea zakomplicirali su pobjedom situaciju Empoliju, koji na svom stadionu Carlo Castellani ne bi smio gubiti tako bodove ako misli pobjeći iz zone ispadanja. U 74. minuti gosti su ostali bez isključenog Konea, ali Empoli nije znao materijalizirati igrača više.

Ubojiti veteran Di Natale (37) ne posustaje, kapetan Udinesea načeo je mrežu Empolija 9. pogotkom u prvenstvu. Pobjedu je donio Widmer s(p)retnim pogotkom u 60. minuti.

Igor Bubnjić sjedio je na klupi Udinesea.

EMPOLI: Sepe, Hysaj, Rugani, Tonelli (Barba 44), Mario Rui, Vecino, Valdifiori, Croce, Saponara (Verdi 67), Mchedlidze (Maccarone 63), Pucciarelli

UDINESE: Karnezis, Piris, Danilo, Heurtaux, Widmer, Allan, Guilherme (Hallberg 67), Kone, Pasquale, Thereau, Di Natale (Bruno Fernandes 67)

Utakmica 20. kola: Empoli - Udinese 1:2 (Saponara 37-11m/Di Natale 19, Widmer 60)