Serie A: Goran Pandev presudio Napoliju, Cristiano Ronaldo nastavio tresti mreže

Subota, 06. veljače 2021. 17:05 Napisao/la  SC
Pandev dvaput svladao Ospinu

Goran Pandev dvama pogocima presudio je Napoliju, Genoa je osvojila važne bodove za mirni nastavak sezone.

Gennaro Gattuso opet će biti izložen kritikama, Napoli je doživio već sedmi poraz ove sezone, deset bodova zaostaje za trenutačno vodećim Interom.

Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu, asistirao je Pandevu za prvi pogodak, Marko Pjaca nije bio u rosteru.

Juventus je pobijedio (2:0) Romu u derbiju kola, momčad Andrea Pirla nastavlja potjeru za Milanom i Interom.

Ronaldo je nastavio golgetersku seriju, postigao je 16 pogodaka, dva više od Lukakua.

Džeko je igrao od 63. minute, bh-reprezentativac vratio se u momčad Rome nakon svađe s trenerom Fonsecom.

Nogometaši Atalante ispustili su ogromnu prednost u utakmici 21. kola Serie A na domaćem terenu protiv Torina.

Gasperinijeva momčad već u 21. minuti imala je tri pogotka prednosti (3:0) i gostima je prijetila katastrofa.

No, golom Belottija u 42. minuti stvari su se polako počele mijenjati u korist Torineza, koji su do kraja preokretom ipak uspjeli osvojiti bod.

Mario Pašalić igrao je za Atalantu od 85. minute.

Veliku pobjedu u borbi za ostanak u ligi ostvarila je i Spezija na gostovanju kod Sassuola, Martin Erlić postigao je prvi pogodak za goste.

Nekadašnji igrač Rijeke igrao je stopera.

Utakmice 21. kola: Atalanta - Torino 3:3 (Iličić 14, Gosen 19, Muriel 21/Beloti 42, Bremer 45+1, Bonazzoli 84), Sassuolo - Spezia 1:2 (Caputo 25/Erlić 39, Gyasi 78), Juventus - Roma 2:0 (Ronaldo 13, Ibanez 69-ag), Genoa - Napoli 2:1 (Pandev 11, 26/Politano 79)

Poredak: Inter 47, Milan 46 (20), Juventus 42 (20), Roma 40, Napoli 37 (20), Lazio 37 (20), Atalanta 37,