TALIJANSKO PRVENSTVO

Brozović strijelac u pobjedi Intera nad Napolijem

Subota, 16. travnja 2016. 16:51 Napisao/la  SC

Utakmica 33. kola: Bologna - Torino 0:1, Carpi - Genoa 4:1, Inter - Napoli 2:0

Nogometaši Intera na domaćem su terenu pobijedili drugoplasirani Napoli. Inter je poveo u 4. minuti zahvaljujući odličnoj reakciji Maura Icardia koji je ispratio ubačaj u kazneni prostor i doveo domaće u vodstvo. Icardi je u 44. minuti asistirao Brozoviću koji je pogodio za novo vodstvo Intera i kako se pokazalo konačan rezultat.

INTER: Handanovič, D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Nagatomo, Brozović, Medel, Kondogbia (68 Biabiany), Jovetić (77 Melo), Icardi (88 Palacio), Perišić

NAPOLI: Reina, Hysaj, Alibol, Koulibaly, Strinić (50 Ghoulam), Allan, Jorginho (73 El Kaddouri), Hamsik, Callejon, Gabbiadini, Insigne (51 Mertens)

Nogometaši Bologne i Torina odigrali su bez pogodaka prvi subotnji susret 33. prvenstvenog kola. Nije to bila nogometna ljepotica, više uspavanka u kojoj su obje momčadi ponudile malo od igre. Drugo poluvrijeme bilo je nešto bolje, no i dalje bez pogodaka, iako je Bologna bila bliže vodstvu u 57. minuti kada je Giaccherini pogodio desnu stativu.

U sudačkoj nadoknadi Rossettini je skrivio kazneni udarac, a Belotti je donio Torinu trobod.

Utakmica 33. kola: Bologna - Torino 0:1 (Belotti 90-11m), Carpi - Genoa 4:1 (Di Gaudio 45, Lollo 45, Pasciuti 49, Sabelli 86/ Pavoletti 34), Inter - Napoli 2:0 (Icardi 4, Brozović 44)