Serie A: Bez pobjednika u Udinama, Torino izbjegnuo poraz u 90. minuti

Nedjelja, 09. listopada 2022. 14:32 Napisao/la  SC
Nikola Vlašić (Torino)

Mario Pašalić igrao je do 79. minute u remiju Atalante i Udinesea, domaćin je u završnici dvama pogocima uspio osvojiti bod i zadržati priključak s vodećim momčadima.

Mato Jajalo sjedio je na klupi Udinesea.

Torino je pogotkom u 90. minuti izbjegnuo poraz od Empolija, Lukić je sretno postigao pogodak kojim je Torino zasluženo osvojio bod.

Bolji je dojam ostavila domaća momčad, posebice u prvom dijelu utakmice, kada Nikola Vlašić nije iskoristio dvije velike prilike.

U prvoj prilici dobro je reagirao vratar Vicario, u drugoj prilici Vlašić je iz blizine u padu loptu glavom poslao u vratnicu.

Utakmice 9. kola: Torino - Empoli 1:1 (Lukić 90/Destro 49), Monza - Spezia 2:0 (Carlos Augusto 32, Mari 63), Salernitana - Verona 2:1 (Piatek 18, Dia 90+3/Depaoli 56), Udinese - Atalanta 2:2 (Deulofeu 67, Perez 78/Lookman 36, Muriel 56-11m), Cremonese - Napoli 1:4 (Dessers 47/Politano 26-11m, Simeone 76, Lozano 90+3, Olivera 90+5), Roma - Lecce 2:1 (Smalling 6, Dybala 48/Strefezza 39)