Serie A: Torino Ivana Jurića nanio novi domaći poraz Sampdoriji, Bradarić asistirao u remiju

Srijeda, 03. svibnja 2023. 20:00 Napisao/la  SC

Nikola Vlašić odigrao je svih 90 minuta u pobjedi Torina na gostovanju kod Sampdorije, Dejan Stanković minulog je tjedna podnosio ostavku, ostao je na klupi i sada je porazom od Ivana Jurića njegova momčad u gotovo bezizlaznoj situaciji.

Mario Pašalić igrao je do 67. minute u pobjedi Atalante nad Spezijom, Domagoj Bradarić asistirao je za prvi pogodak Salernitane u domaćem remiju s Fiorentinom.

Utakmice 33. kola: Atalanta - Spezia 3:2 (De Roon 32, Zapacosta 48, Muriel 54/Gyasi 18, Bourabia 64), Juventus - Lecce 2:1 (Paredes 15, Vlahović 41/Ceesay 36), Salernitana - Fiorentina 3:3 (Dia 10, 59, 81-11 m/Gonzales 36, Ikone 71, Biraghi 84), Sampdoria - Torino 0:2 (Boungiorno 31, Pellegri 90+4)