Serie A: Torino i Milan podijelili bodove, Roma u deset minuta osigurala pobjedu nad Empolijem

Subota, 17. listopada 2015. 22:43 Napisao/la  SC

Utakmice 8. kola: Torino - Milan 1:1, Roma - Empoli 3:1

Nogometaši Torina i Milana podijelili su bodove u susretu ukojem je Torino mogao i do tri boda u završnici susreta. Gosti su poveli u 63. minuti golom Carlosa Bacce. Bonaventura je prošao po lijevoj strani, pronašao Bertolaccia koji vraća povratnu loptu na peterac, a Bacca zabija za vodstvo. Bacca se minutu kasnije mogao ponovno upisati u strijelce, ali je domaći vratar Padelli bio brži sa intervencijom.

Deset minuta kasnije domaći su izjednačiči golom Basellia. Nakon izjednačenja Maxi Lopez imao je dvije sjajne prilike za vodstvo no nije ih uspio iskoristiti.

TORINO: Padelli, Bovo, Glik, Moretti, Zappacosta (72 Belotti), Acquah, Gazzi (46 Vives), Baselli, Molinaro, Quagliarella (80 Benassi), Lopez

MILAN: Lopez, Abate, Alex, Romagnoli, Antoneli, Kucka (86 Poli), Montolivo, Bertolacci, Cerci (88 Honda), Luiz Adriano (56 Bacca), Bonaventura

U drugom susretu Roma je uvjerljivo pobijedila Empoli. Romi je trebalo samo deset minuta za tri pogotka u mreži Empolia.

Utakmice 8. kola: Torino - Milan 1:1 (Baselli 73/ Bacca 63), Roma - Empoli 3:1 (Pjanić 56, De Rossi 59, Salah 69/ Buechel  75)